Дуже сподобалось, що в клініці все чисто і акуратно. Лікарі професійні, обслуговування на високому рівні, рекомендую!
Я відвідала клініку Лео дент і була розчарована обслуговуванням. Лікарі, хоч і професійні, не проявляли достатньої уваги до моїх запитів та переживань. Загалом, атмосфера була холодною, і я не відчувала себе комфортно під час лікування. На жаль, більше я сюди не повернусь.
Лео дент - клініка з хорошими спеціалістами, але сервіс залишає бажати кращого. Моя консультація була швидкою, але лікар не детально відповів на всі мої запитання. Сподіваюсь на покращення в обслуговуванні в майбутньому.
Клініка "Ваш Стоматолог на Салтівці" вразила мене своєю атмосферою та професіоналізмом лікарів. Особливо хочу відзначити лікаря Браславець Тетяну Сергіївну — вона дійсно уважна та чуйна, змогла відповісти на всі мої питання і розвіяти страхи перед лікуванням. Обслуговування на рецепції також на висоті, жодних затримок при прийомі. Рекомендую!
Враження від клініки в цілому позитивні, але є невеликі зауваження. Персонал дуже привітний, і я швидко отримала допомогу, але хотілося б, щоб лікарі більше уваги приділяли обговоренню лікування, щоб не виникало непорозумінь. Вартість послуг трохи зросла, але в цілому звернення сюди було вдалим.
Клініка хороша, але є нюанси. Мене швидко прийняли, але лікар одразу запропонував видалення зуба, хоча я хотіла обговорити альтернативні варіанти лікування. Відсутність комфорту в деяких зонах клініки також помітна. Загалом, не погано, але є куди рости.
Не можу не поділитися своїми враженнями від клініки 'Ваш Стоматолог на Гагаріна'. Атмосфера тут дійсно приємна, від самого початку вас вітають усміхнені реєстратори, що створює відчуття комфорту. Лікарі професійні та уважні, все пояснюють і заспокоюють. Я проходив лікування у стоматолога, і можу сказати, що це один з найкращих досвідів у стоматології!
Клініка просто супер! Всі співробітники дуже ввічливі, а лікарі - справжні професіонали. Я з задоволенням рекомендую цю стоматологію всім своїм знайомим. Обслуговування на високому рівні!
Все добре, дякую! Немає жодних нарікань, все сподобалося. Залишився задоволений лікуванням і сервісом. Рекомендую!
Відвідав клініку 'Ваш Стоматолог на Ахсарова' і залишився задоволений обслуговуванням. Лікар уважно вислухав всі мої скарги та провів детальну консультацію. Проте, на жаль, не сподобалася додаткова плата за інструменти, про що не було сказано на початку. Це залишило неприємний осад.
Все пройшло на відмінно! Лікар був професійний і ввічливий, а атмосфера в клініці дуже комфортна. Дякую за увагу до деталей і якісне обслуговування!
Клініка досить зручна, але довелося чекати близько 25 хвилин. Загалом, ставлення персоналу приємне, а лікар швидко вирішив мою проблему. Можливо, повернуся знову, якщо не повториться затримка.
Я відвідала стоматологічну клініку Мезенцев і була приємно вражена обслуговуванням. Лікар Мартинової була дуже уважною, пояснила всі етапи лікування і створила комфортну атмосферу. Чистота в клініці на високому рівні, а також мені сподобався великий акваріум в холі - це дає відчуття спокою. Рекомендую!
Клініка Мезенцев справила на мене позитивне враження. Лікарі уважні, а обслуговування швидке. Тільки ціни трохи високі.
Відвідував цю клініку вперше і залишився задоволений. Всю процедуру виконали без затримок, а лікар дуже професійний. Чисто і затишно, але ціни вищі, ніж у інших закладах.
Я відвідала стоматологічну клініку Сілк і була вражена професіоналізмом лікарів та затишною атмосферою. Лікування пройшло безболісно, а музика на фоні допомогла розслабитися. Обслуговування на найвищому рівні, рекомендую всім!
Клініка Сілк справила на мене позитивне враження. Тут дуже доброзичливі співробітники і приємна обстановка. Я вже розповіла про неї своїм друзям!
В стоматології «Вівастом» мені дуже сподобався сервіс. Лікарі професійні та уважні, а атмосфера в клініці просто чудова. Усі процедури проходили без стресу, і я відчував себе комфортно. Чистота та порядок також на високому рівні, рекомендую всім!
Все добре, рекомендую. Чисто, акуратно, лікарі ввічливі. Не було жодних проблем під час візиту.
В клініці Борденталь я відвідувала стоматолога Іллю Чистова, і враження від прийому залишилися лише позитивні. Лікар дуже уважний, зрозуміло пояснює всі етапи лікування та не приховує можливих відчуттів. Атмосфера в кабінеті справді творча і затишна, що допомогло мені відчути себе комфортно під час процедури.