У клініці «Жіноча гармонія» мені дуже сподобалися лікарі та медсестри. Вони професійні та уважні, завжди готові вислухати і дати корисні поради. Проте, слід зазначити, що умови в кабінеті могли б бути комфортнішими, а черги — меншими.
Відвідавши «Жіночу гармонію», я залишилася задоволена обслуговуванням. Лікарі дуже компетентні і уважні до пацієнтів, проте сама клініка виглядає трохи застарілою, а черги іноді довгі. Сподіваюся, що в майбутньому покращать умови для комфортного прийому.
Відвідали клініку Дитяча гінекологія на Відрадному 55 і залишилися дуже задоволені. Лікар Абабкова Галина Николаївна справді професіонал своєї справи, а атмосфера в клініці надзвичайно комфортна. Дитина відчувала себе спокійно і навіть отримала кілька солодощів. Рекомендуємо!
Дуже вдячні медсестрі та лікарю за їх увагу та турботу. Нам сподобалося, що клініка маленька та затишна, а іграшки для дітей та конфетки додають позитиву. Єдине, що нам не вистачало - це більше знаків на вулиці, щоб легше було знайти вхід.
Клініка просто чудова! Персонал ввічливий і доброзичливий. Нам допомогли навіть у складній ситуації, коли ми не змогли знайти адресу. Всі наші запитання були вислухані і отримали ґрунтовні відповіді. Дуже задоволені!