Неймовірно задоволена своїм візитом до GENETIX! Чистота, комфорт і привітливий персонал створюють затишну атмосферу. Косметолог дуже професійний і уважний, я відчула, що мої потреби на першому місці. Обов'язково повернуся ще!
Клініка GENETIX вразила своєю організацією та якістю обслуговування. Дуже приємно, що тут використовують тільки якісну косметику. Консультація була безкоштовною, що є великим плюсом, а ціни на процедури цілком адекватні.
Досвід у GENETIX перевершив всі мої очікування! Всі співробітники дуже дружелюбні та професійні, а обстановка в клініці просто радує око. Спасибі за чудові процедури, тепер я готова рекомендувати вас усім своїм знайомим!
Чудова клініка! Обслуговування на високому рівні, а лікар Дробенко Наталія просто професіонал. Всі процедури пройшли безболісно, і я отримала всі відповіді на свої запитання. Рекомендую всім!
Залишилася дуже задоволена візитом до клініки. Персонал ввічливий, а лікар Колцова Світлана швидко вирішила мою проблему. Все було чітко і професійно. Обов'язково звернуся ще!
Відвідала клініку з дитиною, і враження залишилися тільки позитивні. Лікар уважно ставився до дитини, все пояснював доступно. Атмосфера в клініці дуже комфортна, рекомендую всім!
Відвідала клініку Perfecto Room і залишилась дуже задоволена! Чистота і затишок вражають, а персонал завжди готовий допомогти і відповісти на всі питання. Але ціни, на жаль, досить високі.
Сервіс на вищому рівні, але мій візит затьмарив один лікар, який, здається, не цінує зусилля команди. Холл красивий, але ставлення повинно бути однаковим до всіх клієнтів. Загалом, клініка заслуговує на увагу, але бажаю, щоб персонал був більш одностайним.
Клініка "Естетік Сенсей" виглядає досить незвично, але я залишився задоволений обслуговуванням. Співробітники привітні, а процедура пройшла безболісно. Рекомендую!
Враження від клініки змішані. Хоча я отримав якісну консультацію, знайти її було непросто, і місце для очікування дійсно невелике. Але в цілому, я залишився задоволений.
Мені не сподобалося, як виглядає клініка. Місцями було брудно, а запах котів відчувався. Сподіваюся, що це покращать, адже професіоналізм лікарів на високому рівні.
Враження від відвідування студії здоров'я та краси «Юстудіо» просто чудові! Навіть коли в мікрорайоні зникло світло, персонал залишився професійним і доброзичливим, надавши нам багато корисних порад. Обов'язково повернемося знову!
Клініка «Юстудіо» залишила приємні враження. Незважаючи на перебої зі світлом, ми отримали велику увагу від співробітників, які завжди готові допомогти і підтримати. Рекомендуємо всім, хто шукає якісний сервіс та професійну допомогу.
Центр краси «Моді» справив на мене велике враження! Тут завжди чисто, а обслуговування на висоті. Насолоджувалася смачним кавою під час процедури, що додало затишку. Рекомендую всім, хто хоче відчути справжній сервіс!
Відвідала Центр краси «Моді» і залишилася задоволена. Інтер'єр дуже стильний, а атмосфера розслаблююча. Єдине, що можна покращити — це швидкість обслуговування. Але загалом, враження позитивне!
Відвідала Студію манікюру та педикюру #Whatcolor і залишилася в захваті! Обслуговування на найвищому рівні, майстри дуже уважні та професійні. Результат перевершив усі мої очікування!
Клініка #Whatcolor вразила мене своєю атмосферою і якістю послуг. Все було чудово, але хотілося б трохи більше уваги до деталей. Все ж, загальне враження позитивне!
Я залишився дуже задоволений обслуговуванням у клініці Руки-Ножиці. Персонал ввічливий і професійний, а умови дуже комфортні. Обов'язково повернусь знову!
Клініка справила на мене позитивне враження. Все пройшло вчасно, процедура була безболісною, а атмосфера дуже приємна. Рекомендую всім!
Це більше схоже на салон краси, ніж на клініку, але в цілому мені сподобалося! Прийняли мене вчасно, і я отримав відмінну консультацію. Дякую за сервіс!