Відвідала Студію манікюру та педикюру #Whatcolor і залишилася в захваті! Обслуговування на найвищому рівні, майстри дуже уважні та професійні. Результат перевершив усі мої очікування!
Павло О.08.05.2026
★★★★☆
Клініка #Whatcolor вразила мене своєю атмосферою і якістю послуг. Все було чудово, але хотілося б трохи більше уваги до деталей. Все ж, загальне враження позитивне!