Клініка Перлина вразила мене своєю атмосферою. На рецепції працює дуже ввічлива дівчина, яка одразу викликала довіру. Обслуговування було на високому рівні, а медичний персонал справжні професіонали. Рекомендую!
Відвідав клініку Перлина і залишився задоволений. Дівчина на рецепції була привітною і допомогла з усіма питаннями. Проте, час очікування був трохи довгим, але загальне враження позитивне.