Головна › Відгуки

Відгуки пацієнтів — Вінниця · Стоматологія

Реальні відгуки про медичні заклади України

3 691 відгуків
4.3 ★ середня оцінка
Знайдено: 2 відгуків — Вінниця · Стоматологія
Сторінка 1 з 1
Стоматологічна клініка «ORTOVIN»
Стоматологічна клініка «ORTOVIN»
🦷 Стоматологія  ·  📍 Вінниця
5.0
Стоматологічна клініка «ORTOVIN» справила на мене дуже позитивне враження. Обслуговування було на високому рівні, а лікарі - професіонали своєї справи. Я залишився задоволений результатами лікування і рекомендую цю клініку всім.
Стоматологічна клініка «ORTOVIN»
Стоматологічна клініка «ORTOVIN»
🦷 Стоматологія  ·  📍 Вінниця
4.0
Мій візит до клініки «ORTOVIN» виявився вдалим. Персонал був привітним, а процедура пройшла безболісно. Загалом, я задоволений, але є деякі моменти, які можна покращити, тому ставлю 4 зірки.