Стоматологія 32 - це справжня знахідка! Я та моя родина залишилися дуже задоволені обслуговуванням. Лікарі професійні, а атмосфера в клініці просто приємна. Рекомендую всім!
Відвідав стоматологію 32 і залишився вражений. Обслуговування на високому рівні, а лікарі дуже уважні. Єдине, що могли б покращити - це час очікування на прийом, але загалом, все було чудово!
Відвідала клініку на вул. Леніна і залишилася дуже задоволена обслуговуванням. Лікарі були ввічливими і уважними, а всі процедури пройшли без жодних проблем. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Досвід у клініці на вул. Леніна виявився позитивним. Персонал ввічливий, лікарі професійні, але трохи довго довелося чекати на прийом. Загалом, я задоволений результатом.
Відвідав клініку на вул. Горького і залишився дуже задоволений. Лікарі тут справді уважні та професійні, завжди готові надати допомогу і відповісти на всі питання. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Загалом, враження від клініки позитивні. Медичний персонал ввічливий і чуйний, але часом доводилося чекати на прийом довше, ніж хотілося б. Все ж, я задоволений обслуговуванням і результатами лікування.
Клініка «Діти-Квіти» на вул. Новокузнецькій вразила мене своїм професіоналізмом. Лікарі уважні та доброзичливі, а обслуговування на високому рівні. Я задоволений результатом!
В загальному, клініка непогана, але є деякі моменти, які могли б бути покращені. Персонал добрий, але іноді доводиться чекати довше, ніж хотілося б. Тим не менш, я залишився задоволений лікуванням.
Ми з дитиною відвідали клініку «Діти-Квіти» і залишилися дуже задоволені. Лікар Мери Седракян була дуже уважною та професійною, все пояснила доступно. Обслуговування на вищому рівні, навіть не було затримок. Рекомендуємо!
Клініка «Діти-Квіти» справила на нас хороше враження. Приємний персонал, який швидко і без зволікань прийняв нас вчасно. Лікар дав чіткі рекомендації, але хотілося б більше варіантів лікування, а не лише наркоз.
Відвідування клініки було досить приємним. Персонал ввічливий і доброзичливий, але враження дещо зіпсувало те, що нам не запропонували детального лікування для дитини. Загалом, непогане місце, але є над чим працювати.