Центр стоматології на вул. Грушевського справив на мене велике враження. Лікарі професіонали своєї справи, все пройшло швидко та безболісно. Додатково запропонували чистку, що мене дуже потішило.
В клініці панує затишна атмосфера, а персонал дуже ввічливий. Я залишилась задоволена обслуговуванням, хоча деякий час довелося почекати. Загалом, рекомендую цей заклад!
Досвід відвідування клініки був позитивним. Все організовано на високому рівні, чистота і порядок радують око. Єдиний недолік - трохи довгий час очікування, але лікарі варті цієї затримки.