Неймовірно приємне враження від відвідування клініки «Зір». Лікарі дуже уважні та професійні, а обслуговування на вищому рівні. Обов'язково рекомендую всім!
Я була в клініці вже кілька разів, і кожного разу залишаюся задоволена. Вони завжди приймають вчасно, а медперсонал дуже ввічливий. Єдине, що іноді доводиться трохи почекати, але це не критично. Загалом, дуже рекомендую.
Клініка «Зір» вразила мене своєю сучасною апаратурою та комфортною атмосферою. Лікарі дійсно знають свою справу і відповідають на всі запитання. Проте, було б добре, якби приміщення були більш просторими, бо іноді виникає велика черга.
В клініці "Нікамед" мене зустріли дуже привітно. Лікарі професіонали своєї справи, все пояснили і надали необхідні рекомендації. Я залишилася задоволена обслуговуванням і, безумовно, повернуся ще.
Загалом, я була задоволена сервісом у клініці. Обслуговування на високому рівні, але часом доводилося трохи почекати. Все ж таки рекомендую "Нікамед" для тих, хто шукає якісну медичну допомогу.
Відвідувала клініку "Мати та дитина" вперше, і враження залишилися надзвичайно позитивні. Персонал дуже ввічливий, а лікарі справжні професіонали. Обслуговування на вищому рівні, рекомендую всім!
Мені дуже сподобалося в цій клініці. Чай та печиво на ресепшені створили затишну атмосферу, а лікар був дуже уважний. Обов'язково прийду ще раз.
Клініка "Мати та дитина" вразила мене своєю атмосферою доброзичливості та комфорту. Прийом відбувся вчасно, і я отримала всі необхідні рекомендації. Загалом, дуже хороше місце для медичних візитів.
Візит до клініки Євромед Плюс залишив у мене лише позитивні враження. Лікар Васьківська Жанна Андріївна була дуже уважною і детально пояснила всі моменти. Атмосфера в закладі затишна, а персонал привітний. Рекомендую!
Клініка Євромед Плюс вразила своєю уважністю до пацієнтів. Я отримав консультацію у Бойка Олексія Васильовича, і він дійсно знає свою справу. Лікування, яке він призначив, вже дало позитивний результат. Дякую за професіоналізм!
У клініці дуже комфортно, все чисто і затишно. Персонал завжди усміхнений і готовий допомогти, що створює приємну атмосферу. Якість обслуговування на високому рівні, тому я задоволений своїм візитом. Однозначно рекомендую!
Відвідала Центр збереження зору «Ваша Оптика» на вул. Київська, 35 і залишилася дуже задоволена. Лікар провела детальну перевірку мого зору і була надзвичайно уважною. Рекомендую цю клініку всім, хто піклується про своє здоров'я!
Консультація в «Вашій Оптиці» справила позитивне враження. Лікар дійсно професіонал своєї справи, уважно ставила запитання і пояснювала все доступно. Задоволена результатами обстеження, але хотілося б більшого вибору окулярів.
Не вперше відвідую Медичний центр «Оксфорд Медікал» і знову залишилася задоволена. Лікар уважно вислухав мої скарги і дав чіткі рекомендації. Обслуговування на рецепції могло б бути трішки краще, але загалом, я рекомендую цю клініку.
Враження від клініки в цілому позитивні. Персонал ввічливий, лікарі професійні. Проте, довелося чекати на УЗД довше, ніж очікувала, що дещо зіпсувало враження.
Чудова клініка з привітним персоналом! Лікар Кривичун Катерина Юріївна пояснила все доступно і зрозуміло, що дуже допомогло мені в подальшому лікуванні. Дякую за професіоналізм, обов'язково прийду знову!
Лікар Попович Лариса Василівна надавала мені чудову консультацію. Весь процес прийому проходив в комфортній атмосфері, а клініка вразила чистотою та організацією. Рекомендую всім, хто шукає професіоналів!
Клініка Лелека залишила позитивне враження. Персонал ввічливий і уважний, хоча довелося трохи почекати на прийом. В цілому, я задоволений своїм візитом і планую повернутися.
Сервіс в клініці на високому рівні, але ціни трохи підросли з моменту мого останнього візиту. Я отримав всі необхідні рекомендації від лікаря, але затримка під час прийому була не дуже приємною. В цілому, я залишився задоволений.
Відвідав медичний центр «Відновлення» і залишився вражений професіоналізмом лікарів і доброзичливим ставленням персоналу. Особливо хотів би відзначити лікаря Хренову Олену Анатоліївну, яка дуже уважно вислухала всі мої скарги і призначила ефективне лікування. Рекомендую цю клініку всім!