Відвідала клініку Оксфорд Медікал у Тернополі і залишилася враженою сервісом. Лікар, Кузів Андрій Романович, надав детальну консультацію і відповів на всі мої запитання. Атмосфера була дуже приємною, і я відчувала себе комфортно. Рекомендую!
Звернулася до лікаря Готько Галина Михайлівна, і враження від візиту чудові. Лікар була уважною та професійною, все пояснила доступно. Клініка охайна, а персонал ввічливий. Залишилися задоволені обслуговуванням.
Мій візит до Оксфорд Медікал був дуже вдалим. Лікар, Омеляш Володимир Іванович, справив враження професіонала, швидко розібрався з моєю проблемою та призначив лікування. Я отримала всі необхідні поради та відчувала себе комфортно. Обов'язково звернуся знову!
Мій візит у клініку Оксфорд Медікал був чудовим! Лікар вислухала всі мої скарги та надала корисні рекомендації. Загальне враження від клініки - позитивне, хоча трохи затримали з прийомом. Рекомендую!
Залишилася дуже задоволена обслуговуванням у цій клініці. Персонал привітний, а лікарі - справжні професіонали. Всі процедури пройшли без затримок, і я отримала всю необхідну інформацію.
Клініка виглядає сучасно і затишно, але мені не сподобалося, що довелося чекати на прийом. Лікар була уважною і дала мені чіткі рекомендації, але проблема з записом потребує уваги. Загалом, досвід був непоганим.
У клініці Оксфорд Медікал на Руській відчувається висока професійність лікарів. Я відвідував лікаря Журавльову Олену Вікторівну, і вона чудово пояснила всі нюанси мого лікування. Дуже приємна атмосфера, рекомендую!
Прийом у лікаря Муравйової Яни Юріївни був на високому рівні. Лікар уважно вислухала всі мої скарги і призначила оптимальне лікування. Загалом, я залишився задоволений візитом.
Клініка Оксфорд Медікал на Руській мене вразила своєю організацією та сервісом. Лікар Ковальчук Юлія Леонідівна провела огляд дуже професійно. Дякую за уважний підхід і якісну допомогу!
Мій візит до клініки Шпиталь Шептицького залишив лише позитивні враження. Консультація з доктором Кусовським Віктором Володимировичем була дуже продуктивною, я відчув себе комфортно і отримав усі необхідні рекомендації. Дякую за професіоналізм!
Завітала до лікаря Мудрик Мирослави Володимирівни і була приємно вражена атмосферою клініки. Спілкування було на високому рівні, лікар уважно вислухала мої проблеми і надала корисні поради. Рекомендую!
Нейроклініка «Меморія» на Степана Бандери справила на мене чудове враження. Тут дуже затишно, а лікар Прокопович Наталія дійсно професіонал своєї справи — її пояснення були зрозумілими і детальними. Дякую за піклування про мою дитину!
Клініка вразила своєю атмосферою та доброзичливим персоналом. Лікарка, яка приймала нас, була уважною і чуйною, що дуже важливо для дітей. Загалом, залишились задоволені.
Нейроклініка «Меморія» на Родини Барвінських вразила мене своїм професіоналізмом. Лікар Габік Тарас Едуардович дійсно знає свою справу, а обслуговування було на вищому рівні. Відчував себе комфортно протягом усього візиту.
Дуже приємна клініка з доброзичливим персоналом. Я відвідав прийом у лікаря Плотнікової Інеси Дмитрівни, і залишився задоволений консультацією. Все пройшло швидко і без зайвої метушні.
Враження від клініки залишилися позитивними. Прийом був вчасним, а лікар Олена Юріївна Бударна виявилася справжнім професіоналом. Я дуже вдячний за якісне обслуговування та комфортну атмосферу.
Відвідувала клініку Нейромед і залишилася дуже задоволена. Лікарі тут дійсно професіонали, особливо хочу відзначити Наталію Михайлівну, яка все чітко пояснила і допомогла мені зрозуміти мій стан. Весь процес проходив швидко і без затримок, що дуже приємно.
Клініка Нейромед залишила приємні враження. Привітний персонал і комфортна атмосфера, але трохи здивувала тривалість обстеження. В цілому, я задоволена, і рекомендую звертатися сюди тим, хто шукає якісну медичну допомогу.
Я дуже задоволена своїм візитом до Центру відновлення зору Анатолія Совви. Лікарі тут справжні професіонали, а атмосфера була надзвичайно комфортною. Дякую за якісне обслуговування!
Ця клініка вразила мене своєю організацією та привітністю персоналу. Хоча довелося трохи почекати, але це того варто. Обстеження було проведено на високому рівні, рекомендую всім!