Клініка Active-Medical справила на мене дуже позитивне враження. Я отримала швидку консультацію у лікаря, який виявився справжнім професіоналом своєї справи. Делікатна обстановка та уважний персонал зробили мій візит комфортним. Обов'язково прийду ще!
Відвідувала цю клініку і залишилася задоволена. Все пройшло швидко, але чекання було трохи довгим. Однак, адміністратори були дуже ввічливі і запропонували мені частування, що додало позитиву до враження. Загалом, рекомендую!
Нещодавно звернулася до Active-Medical за консультацією. Лікарі тут - справжні фахівці, але мені не сподобалося, що на рецепції працює жінка в похилому віці, яка не була дуже доброзичливою. Проте, загальне враження від клініки залишилося позитивним, чисто і порядок, все на високому рівні!
Клініка Active-Medical справила на мене дуже приємне враження. Тут чисто і комфортно, а дружній персонал завжди готовий допомогти. Я отримала консультацію у лікаря Коновалова, і він детально відповів на всі мої запитання. Рекомендую всім!
Обслуговування в клініці на високому рівні. Мене зустріли з усмішкою, і я відчула себе комфортно під час візиту. Єдине, що хотілося б - щоб лікар більше часу приділив поясненням, адже я була трохи стурбована. Але в цілому, я задоволена!
Відвідала Active-Medical і залишилася в захваті від сервісу. Тут сучасне обладнання, а атмосфера дуже затишна. Єдиний мінус - мені було незручно добиратися, але це не зменшило мого задоволення від візиту. Дякую лікарю Надії Петровні за професіоналізм!
Відвідала Медичний центр 'Б'юті Дент' і залишилася в захваті! Швидко прийняли, лікарі уважно оглянули мої зуби. Єдиним недоліком є ремонт в клініці, але це не завадило отримати якісний сервіс.
Клініка 'Б'юті Дент' має свої плюси та мінуси. Обслуговування дійсно швидке, але ремонти трохи заважають комфортному перебуванню. Загалом, досвід позитивний, рекомендую.
Відвідував клініку Панацея і залишився дуже задоволений. Лікарі уважні, все пояснюють і допомагають. Не було жодних затримок, а чистота в приміщеннях вражає.
Клініка Панацея справила на мене позитивне враження. Персонал ввічливий і завжди готовий допомогти. Однак, хотілося б трохи більше часу на консультацію.
Я дуже задоволений обслуговуванням у Кабінеті Марії Лагодної-Елерт. Всі сеанси проходили вчасно і чітко, що дозволило мені зосередитися на своїх проблемах без зайвих турбот.
Клініка справила на мене позитивне враження. Всі процеси організовані на високому рівні, але хотілося б більше часу на розмову під час консультацій.
Відвідала клініку Златадерма і залишилася дуже задоволена. Персонал ввічливий та професійний, а обслуговування на високому рівні. Рекомендуватиму всім своїм знайомим!
Клініка Златадерма вразила мене своєю атмосферою та уважним ставленням лікарів. Весь процес проходив комфортно, але хотілося б більшої швидкості в обслуговуванні. Загалом, досвід позитивний.
Відвідала клініку Мануальної терапії і залишилася дуже задоволена. Обслуговування на високому рівні, лікарі уважні та професійні. Я приїхала трохи раніше, але це не стало проблемою — мене швидко прийняли. Рекомендую всім!
У клініці все пройшло гладко. Я запізнилася на прийом, але змогла попередити лікаря, і він без проблем мене прийняв. Загалом, приємна атмосфера і якісне обслуговування.
Відвідування клініки Сертал залишило в мене позитивні враження. Лікар був дуже уважним та професійним, відразу ж провів обстеження. Єдине, що турбувало – велика кількість людей, через що довелося трохи почекати. Але загалом я задоволений обслуговуванням!
Сертал – це клініка, де я отримала якісну допомогу. Доктор швидко зрозумів мою проблему і дав чіткі рекомендації. Прийом був безкоштовним, а ціни на додаткові процедури виявились цілком адекватними. Тільки от черга була досить довгою, але це виправдано, адже лікарі тут дійсно варті уваги.
Мені сподобалось обслуговування в клініці Сертал. Лікар був компетентний і все пояснив, але довелося трохи почекати, оскільки була велика кількість пацієнтів. Загалом, я вдячний за професійність та ввічливість медичного персоналу!
🏥
Клініка Скіф залишила в мене неоднозначні враження. Хоча персонал був привітний, мені довелося довго чекати на процедури через недостатню кількість обладнання. Відчувалося, що деякі прилади вже застаріли, і це вплинуло на загальну оцінку.