Я дуже задоволений обслуговуванням у Кабінеті Марії Лагодної-Елерт. Всі сеанси проходили вчасно і чітко, що дозволило мені зосередитися на своїх проблемах без зайвих турбот.
Павло О.08.05.2026
★★★★☆
Клініка справила на мене позитивне враження. Всі процеси організовані на високому рівні, але хотілося б більше часу на розмову під час консультацій.