Завжди звертаюся до Медичного центру сімейного здоров'я, адже тут працюють справжні професіонали. Лікарі уважні та детально пояснюють всі нюанси лікування. Клініка завжди чиста і охайна, а обслуговування на високому рівні.
Моє нещодавнє відвідування клініки залишило лише позитивні враження. Лікар, до якого я зверталася, був дуже ввічливим і уважним. Хоча довелося трохи почекати, але це не затьмарило загальне враження від візиту.
Я в захваті від роботи лікаря Заборіної Анни Миколаївни. Вона дійсно знає свою справу і ставиться до пацієнтів з повагою. Клініка також радує своєю атмосферою та доброзичливим персоналом.
Відвідування клініки OrtoSano стало для мене справжнім відкриттям. Лікар Нурієва Вікторія Вікторівна надзвичайно уважна та професійна, її поради допомогли мені зрозуміти мої проблеми зі здоров'ям. Атмосфера в клініці дуже приємна, рекомендую всім!
Консультація у Нурієвої Вікторії Вікторівни була на високому рівні. Я отримав зрозумілі пояснення щодо свого стану, лікарка справила враження досвідченого спеціаліста. Клініка також виглядає гарно, але я б хотів, щоб час очікування був меншим.
Відвідав центр слуху Беттертон і залишився вражений сучасним обладнанням, яке використовують спеціалісти. Обстеження пройшло швидко і якісно, а лікарі були дуже привітними. Рекомендую всім, хто потребує професійної допомоги!
Клініка Беттертон справила на мене позитивне враження. Новітнє обладнання та уважний персонал створюють комфортну атмосферу для пацієнтів. Хоча обслуговування було на високому рівні, я б хотів, щоб процес запису на прийом був трохи швидшим.
Відвідування кабінету психолога В.О. Дробот стало для мене справжнім відкриттям. Атмосфера була дуже комфортною, я відчувала себе в безпеці та затишку. Завдяки професіоналізму психолога, мені вдалося розібратися у своїх думках і переживаннях. Рекомендую всім, хто шукає підтримки!
У кабінеті В.О. Дробот я отримала необхідну підтримку в складний момент. Психолог уважно вислухала мене та допомогла знайти шляхи вирішення моїх проблем. Хоча обстановка була невимушеною, я все ж відчувала, що тут працює справжній професіонал. Моя оцінка - 4, адже часом доводилося чекати на прийом.
Досить позитивний досвід у Студії психолога. Хоча важливо зазначити, що в кабінетах чутно все, що відбувається навколо. Проте, загалом, я задоволений обслуговуванням і рекомендаціями, які отримав.
Враження від клініки змішані. З одного боку, фахівці на високому рівні, але є проблема з сильним шумом, що іноді заважає зосередитися. Сподіваюся, що це можна виправити.