Відвідувала клініку "Мати та дитина" вперше, і враження залишилися надзвичайно позитивні. Персонал дуже ввічливий, а лікарі справжні професіонали. Обслуговування на вищому рівні, рекомендую всім!
Богдан О.08.05.2026
★★★★☆
Мені дуже сподобалося в цій клініці. Чай та печиво на ресепшені створили затишну атмосферу, а лікар був дуже уважний. Обов'язково прийду ще раз.
Яна М.08.05.2026
★★★★★
Клініка "Мати та дитина" вразила мене своєю атмосферою доброзичливості та комфорту. Прийом відбувся вчасно, і я отримала всі необхідні рекомендації. Загалом, дуже хороше місце для медичних візитів.