В стоматології «Вівастом» мені дуже сподобався сервіс. Лікарі професійні та уважні, а атмосфера в клініці просто чудова. Усі процедури проходили без стресу, і я відчував себе комфортно. Чистота та порядок також на високому рівні, рекомендую всім!
Максим Г.08.05.2026
★★★★☆
Все добре, рекомендую. Чисто, акуратно, лікарі ввічливі. Не було жодних проблем під час візиту.