Я відвідала стоматологічну клініку Сілк і була вражена професіоналізмом лікарів та затишною атмосферою. Лікування пройшло безболісно, а музика на фоні допомогла розслабитися. Обслуговування на найвищому рівні, рекомендую всім!
Максим Г.08.05.2026
★★★★☆
Клініка Сілк справила на мене позитивне враження. Тут дуже доброзичливі співробітники і приємна обстановка. Я вже розповіла про неї своїм друзям!