Я відвідала клініку Лео дент і була розчарована обслуговуванням. Лікарі, хоч і професійні, не проявляли достатньої уваги до моїх запитів та переживань. Загалом, атмосфера була холодною, і я не відчувала себе комфортно під час лікування. На жаль, більше я сюди не повернусь.
Олена Г.08.05.2026
★★★☆☆
Лео дент - клініка з хорошими спеціалістами, але сервіс залишає бажати кращого. Моя консультація була швидкою, але лікар не детально відповів на всі мої запитання. Сподіваюсь на покращення в обслуговуванні в майбутньому.