В клініці KinesisLife на Лук'янівській я отримала дуже позитивний досвід. Персонал зустрів мене з усмішкою, а обстановка була надзвичайно приємною та затишною. Я проходила курс лікувальної фізкультури, і вже після кількох занять відчула покращення. Рекомендую всім!
Клініка виглядає сучасно і чисто, але в мене залишилися неоднозначні враження. Хоча персонал привітний, я була розчарована тривалим очікуванням на прийом і недостатньою увагою до моїх запитів. В цілому, можливо, я звернуся знову, але з більшими очікуваннями.
Загалом, візит в клініку KinesisLife мене потішив. Все було зручно, без черг, а спеціалісти добре пояснювали всі етапи лікування. Дякую за хороше обслуговування!
Відвідування клініки Діамед-експрес стало для мене приємним досвідом. Лікарка була дуже уважною, детально оглянула та дала корисні рекомендації. Проте, на рецепції мені довелося трохи почекати, адже адміністратора була зайнята. Загалом, враження позитивні, буду рекомендувати друзям.
Чудова клініка! Привітний персонал, все чисто і комфортно. Дуже задоволена консультацією лікаря, все пройшло швидко і професійно.
Враження від клініки змішані. Хоча лікар дуже уважний і детально відповідав на всі запитання, на рецепції спостерігалося деяке непорозуміння. Довелося чекати, поки адміністратор звільниться, що досить незручно. Сподіваюся, що в майбутньому ці моменти покращаться.
Відвідав Медичний центр «Консиліум Медікал» і залишився дуже задоволений. Лікар Алексєєва Наталія Григорівна надала мені детальну консультацію, врахувала всі мої питання і переживання. Атмосфера в клініці була дуже комфортною, а медперсонал - ввічливим і уважним. Обов'язково повернуся для подальшого лікування.
Чудова клініка! Персонал привітний, а лікарі - справжні професіонали. Мене прийняли швидко, а консультація у Бичкової Світлани Анатоліївни була дуже інформативною. Рекомендую всім!
Я була на прийомі у нейрохірурга Перекопайка Юрія Миколайовича, і можу сказати, що враження від візиту тільки позитивні. Лікар уважно вислухав мої скарги, дав зрозумілі рекомендації і відповів на всі запитання. Клініка чиста, все на високому рівні, дякую!
Медичний центр «КОНСИЛІУМ МЕДІКАЛ» вразив мене своєю атмосферою і професіоналізмом. Лікар Алексєєва Наталія Григорівна уважно слухала мої проблеми, детально пояснювала всі нюанси і запропонувала ефективний план лікування. Я відчувала себе комфортно і впевнено. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісну медичну допомогу!
В клініці затишно і чисто, персонал привітний. Лікар Рафальський Станіслав Олексійович проявив себе як справжній професіонал, дав вичерпні відповіді на всі запитання. Я задоволена візитом і обов'язково повернусь ще.
Чудова клініка! Все пройшло швидко і без зайвих турбот. Рекомендую!
Мій візит до лікаря Таратухіна Ю.А. був дуже позитивним. Він уважно вислухав всі мої проблеми і задав правильні запитання, що допомогло зрозуміти мою ситуацію. Приміщення, хоча і невелике, але затишне, що створює комфортну атмосферу для бесіди. Я обов'язково продовжу лікування в цій клініці.
Доктор дуже професійний, відчувається його досвід. Проте, кабінет потребує деяких доопрацювань, оскільки не все було прибрано. Сподіваюсь, що в майбутньому ця проблема буде вирішена.
Враження загалом позитивне. Лікар уважний, але приміщення не зовсім відповідає моїм очікуванням. Відсутність затишку трохи відволікала під час прийому. Сподіваюсь, що в клініці врахують відгуки пацієнтів.
Відвідав клініку "Якість Життя" і залишився задоволений обслуговуванням. Персонал дуже привітний, а в кабінеті лікаря було затишно та комфортно. Єдине, що лікар трохи запізнився на прийом, але це не зіпсувало загального враження. Рекомендую цю клініку всім!
Клініка чудова! Чистота, охайність та доброзичливий персонал створюють приємну атмосферу. Лікарі професійні, але варто звернути увагу на організацію прийому, адже в мене виникли деякі непорозуміння з аналізами.
Прекрасне місце для лікування! Чисто, тихо, чуйний персонал. Єдине, що ціни на процедури можуть бути вищими, ніж в інших закладах, але якість обслуговування це виправдовує. Загалом, я залишився задоволений візитом.
Я відвідала клініку «Якість Життя» і була приємно вражена. Лікар Мазур Наталія Анатоліївна показала себе як справжній професіонал, дуже уважно вислухала мої скарги та надала чіткі рекомендації. Атмосфера в клініці дуже затишна, але хотілося б, щоб стільці в холі були більш комфортні, адже на пластикових сидіти не зовсім зручно. Загалом, рекомендую цю клініку.
Клініка досить хороша, лікарі компетентні, але є невелике зауваження щодо організації роботи. Мені довелося чекати на прийом близько двадцяти хвилин через затримку в записі, що трохи зіпсувало враження. Сподіваюся, що ці моменти покращать у майбутньому.