В клініці KinesisLife на Лук'янівській я отримала дуже позитивний досвід. Персонал зустрів мене з усмішкою, а обстановка була надзвичайно приємною та затишною. Я проходила курс лікувальної фізкультури, і вже після кількох занять відчула покращення. Рекомендую всім!
Владислав К.08.05.2026
★★★☆☆
Клініка виглядає сучасно і чисто, але в мене залишилися неоднозначні враження. Хоча персонал привітний, я була розчарована тривалим очікуванням на прийом і недостатньою увагою до моїх запитів. В цілому, можливо, я звернуся знову, але з більшими очікуваннями.
Василь Т.08.05.2026
★★★★☆
Загалом, візит в клініку KinesisLife мене потішив. Все було зручно, без черг, а спеціалісти добре пояснювали всі етапи лікування. Дякую за хороше обслуговування!