Сергій Михайлович Харсіка (лікар-ортопед, кандидат медичних наук) - дуже досвідчений і професійний лікар. Уважно і спокійно вислухав, швидко визначив причину захворювання і одразу провів усі необхідні маніпуляції, щоб виправити мій стан. Я навіть не очікувала, що проблема з ногою, насправді, була у хребті:) Вийшла з кабінету і знову відчула можливість і бажання вільно рухатись, ніби знову помолодшала! Зранку прокинулась - здорова і щаслива! Зараз мене вже майже нічого не турбує, але буду притримуватись рекомендацій і пропʼю профілактично-лікувальний курс медикаментів, щоб підтримувати своє здоровʼя у належному стані. Сергій Михайлович Харсіка - лікар від Бога, з золотими руками! До речі, він лікує як дорослих, так і дітей - універсальний фахівець. Паралельно працює в лікарні "ОхМатДит", Інституті ПАГ, а також є асистентом кафедри дитячої хірургії Національного Медичного Університету. Буду рекомендувати його усім друзям, колегам і знайомим! Хто ще сумнівається, звертатися йому до лікаря чи ні, бо щось турбує, але не смертельно - повірте мені, не мучайтесь, звертайтесь, не тягніть, бо те, що вам здається типу "нічого з цим не вдієш", або "само пройде", або "треба трохи потерпіти" (і так роками і навіть десятиліттями) - можна легко й швидко виправити і не страждати! Бережіть себе і своє тіло, робіть усе можливе, щоб залишатися здоровими, активними і дієздатними завжди!
Великі дякую лікарям клініки Фелічіта! Приємне враження від обслуговування та швидкості прийому. Хоча приміщення виглядає більше як квартира, ніж медичний заклад, все пройшло на найвищому рівні.
Клініка дуже компактна, але в цілому все сподобалося. Прийняли мене одразу, і я не відчула жодного дискомфорту. Можливо, варто покращити деякі моменти з оформлення, але загальне враження позитивне.
Клініка на Єреванській має свої плюси і мінуси. Обладнання виглядає старше, ніж я очікував, а місця для очікування зовсім мало. Але лікарі, з якими я зустрівся, професіонали своєї справи, і я отримав якісне лікування. Додатково хотілося б, щоб була можливість оплачувати карткою.
Загалом, досвід у клініці Дент Юніверсал виявився неоднозначним. Вузька приймальна кімната і відсутність терміналу для оплати створюють певні незручності. Однак лікарі дійсно стараються, тому я залишився задоволений результатом лікування.
Відвідав клініку Дент Юніверсал на Закревського і залишився в захваті! Адміністратор зустріла дуже привітно, а лікарі професійно підійшли до лікування. Рекомендую всім!
Клініка Дент Юніверсал на Закревського справила на мене позитивне враження. Особливо вдячний адміністратору за доброзичливе ставлення. Єдине, що можна покращити, це час очікування на прийом.
Моя поїздка до клініки ІстинаVeritas була не найкращою. Я відчувала, що мені не дають можливості обрати альтернативні варіанти лікування, і це дуже засмучувало. Я сподівалася на більше, адже коли платиш за прийом, хочеться мати право вибору.
Прийом у клініці ІстинаVeritas залишив певні позитивні враження, але я хотіла б більше варіантів лікування. Мені не вистачало інформації про альтернативи, тому в майбутньому, можливо, розгляну інші клініки. Загалом, сервіс нормальний, але є над чим працювати.
На жаль, мій досвід у Медичному центрі «Глем Смайл Лазер» залишив негативне враження. Я зіткнувся з незрозумілою ціновою політикою та відсутністю злагодженості в роботі рецепції і лікаря. Мені довелося шукати відповіді у головного лікаря, адже на рецепції не могли надати жодної інформації. Після цього я вирішив не продовжувати лікування в цій клініці.
На жаль, мій візит до клініки «Глем Смайл Лазер» не виправдав моїх сподівань. Хоча консультація лікаря була професійною, я відчув відсутність чіткої інформації про ціни та послуги. Спілкування з рецепцією також було незадовільним, оскільки мої запитання залишилися без відповідей. Через це я не планую повернутися сюди.
Довелося трохи почекати, щоб отримати укол, медсестра, здається, була зайнята. Але в цілому, я задоволений обслуговуванням і професіоналізмом лікарів. Клініка справила позитивне враження.
Трохи важко було знайти клініку, довелося дзвонити, щоб дізнатися номер лікаря. Проте, сам прийом пройшов гладко, лікар дуже уважний і компетентний. Загалом, я залишився задоволений.
На жаль, мій досвід у «Українській медичній групі» був не зовсім позитивним. Хоча лікарі виглядали професійно, я була здивована, коли після консультації виявила, що вартість послуг не співпадала з тією, що мені озвучили під час запису. Це викликало у мене відчуття недовіри, і я не планую повертатися сюди знову.
Візит до жіночої консультації залишив змішані враження. Лікарі ввічливі та уважні, але мені не сподобалося, що після прийому мені намагалися виставити рахунок за додаткові послуги, які, на мою думку, мали бути включені в консультацію. Це не зовсім коректно, тому я, напевно, оберу іншу клініку в майбутньому.
Мій досвід у клініці «Хомо Медіка» залишив змішані враження. Доктор не зв’язався зі мною за півгодини до прийому, як обіцяли, і при огляді не змінив рукавички. Я очікувала більшої уваги до деталей, зокрема, взяття матеріалу для ПЦР-тесту з обох місць, а не тільки з носа. Загалом, не можу сказати, що я задоволена обслуговуванням.
Відвідування клініки «Хомо Медіка» не виправдало моїх очікувань. Доктор зайшов у кабінет, не змінивши рукавички, і швидко провів процедуру, не звертаючи уваги на документи. Я сподівалася на більш професійний підхід і детальніше обстеження. На жаль, залишилася незадоволеною.
Клініка «Healthy Hair» має приємний персонал, але сама обстановка залишає бажати кращого. Кабінети занадто маленькі, а ремонт виглядає старим. Проте лікарі тут дійсно знаються на своїй справі і організували прийом без затримок.
Відвідування клініки було досить комфортним, однак сама клініка виглядає більше як косметологічний центр, ніж справжня клініка. Мене задовольнили професійні рекомендації лікаря, але настійлива реклама їхньої продукції викликала деякі сумніви. Загалом, досвід був позитивним.
Клініка виглядає дуже компактно, а кабінети маленькі, що створює враження тісноти. Хоча обслуговування було швидким та уважним, сам ремонт потребує оновлення. Я б не рекомендував цю клініку, якщо ви шукаєте щось більш професійне та просторе.