★★★★★
Великі дякую лікарям клініки Фелічіта! Приємне враження від обслуговування та швидкості прийому. Хоча приміщення виглядає більше як квартира, ніж медичний заклад, все пройшло на найвищому рівні.
★★★★☆
Клініка дуже компактна, але в цілому все сподобалося. Прийняли мене одразу, і я не відчула жодного дискомфорту. Можливо, варто покращити деякі моменти з оформлення, але загальне враження позитивне.