★★★★★
Послуга: Консультація ортопеда-травматолога
Сергій Михайлович Харсіка (лікар-ортопед, кандидат медичних наук) - дуже досвідчений і професійний лікар. Уважно і спокійно вислухав, швидко визначив причину захворювання і одразу провів усі необхідні маніпуляції, щоб виправити мій стан. Я навіть не очікувала, що проблема з ногою, насправді, була у хребті:) Вийшла з кабінету і знову відчула можливість і бажання вільно рухатись, ніби знову помолодшала! Зранку прокинулась - здорова і щаслива! Зараз мене вже майже нічого не турбує, але буду притримуватись рекомендацій і пропʼю профілактично-лікувальний курс медикаментів, щоб підтримувати своє здоровʼя у належному стані. Сергій Михайлович Харсіка - лікар від Бога, з золотими руками! До речі, він лікує як дорослих, так і дітей - універсальний фахівець. Паралельно працює в лікарні "ОхМатДит", Інституті ПАГ, а також є асистентом кафедри дитячої хірургії Національного Медичного Університету. Буду рекомендувати його усім друзям, колегам і знайомим! Хто ще сумнівається, звертатися йому до лікаря чи ні, бо щось турбує, але не смертельно - повірте мені, не мучайтесь, звертайтесь, не тягніть, бо те, що вам здається типу "нічого з цим не вдієш", або "само пройде", або "треба трохи потерпіти" (і так роками і навіть десятиліттями) - можна легко й швидко виправити і не страждати! Бережіть себе і своє тіло, робіть усе можливе, щоб залишатися здоровими, активними і дієздатними завжди!
★★★☆☆
Враження від клініки змішані. Лікар, до якого я потрапила, виявився дуже професійним, але час на консультацію був обмежений, і я не встигла задати всі питання. Загалом, обслуговування непогане, але очікування на аналізи зайняло занадто багато часу.
★★★☆☆
Клініка виглядає затишно, але є певні недоліки в організації. Наприклад, я чекала на прийом більше 40 хвилин, хоч і була записана заздалегідь. Лікар виявився чудовим фахівцем, але сам процес обслуговування потребує покращення.