Відвідала клініку Лазерсвіт і залишилася дуже задоволена! Персонал привітний, а лікар Черкес Ілона Русланівна виявилася справжнім професіоналом. Я отримала чіткі рекомендації та почула все, що хотіла. Рекомендую всім!
Клініка справила хороше враження. Обслуговування на високому рівні, лікарі уважні та ввічливі. Єдине, що могло б бути краще - це зручність розташування, адже не завжди легко дістатися.
Загалом, я задоволена візитом. Все пройшло швидко і без затримок. Однак, було б добре, якби в клініці було більше інформації про процедури, адже це полегшило б очікування.
Я відвідала клініку Овасак і залишилася задоволена сервісом. Персонал привітний та уважний, а лікарі - справжні професіонали. Все пройшло швидко і без затримок. Рекомендую!
Клініка виглядає затишно, але місць для очікування дійсно не вистачає. Персонал працює швидко, а лікар дуже чутливо ставиться до пацієнтів. В цілому, я задоволений візитом, але є над чим працювати.
Мій візит до клініки Овасак був досить позитивним. Доктор уважно вислухав мої скарги і дав детальні рекомендації. Проте, обслуговування могло б бути трохи швидшим, адже мені довелося трохи почекати в черзі. Загалом, все було добре.
Університетська клініка МГУ залишила позитивне враження. Лікарі професійні, але іноді доводиться чекати на прийом через велику кількість пацієнтів. Загалом, рекомендую!
Клініка дійсно вражає своєю репутацією, але черги можуть бути досить неприємними. Я отримав якісну медичну допомогу, але зручність відвідування могла б бути кращою. В цілому, непогане місце для лікування.
Відвідував клініку Медичний дім Одрекс і залишився дуже задоволений. Доктор був уважним і професійним, відповів на всі мої запитання. Обслуговування на високому рівні, рекомендую!
Клініка справила приємне враження, особливо увага медичного персоналу. Проте, довелося трохи почекати, поки приймуть на прийом. Загалом, все було добре.
Візит до Одрекса залишив змішані почуття. З одного боку, лікарка дійсно уважна і допомогла мені з моєю проблемою, але я не зовсім зрозумів, що потрібно робити з аналізами. Хотілося б більше інформації.
Враження від відвідування клініки просто чудові! Все було чисто і акуратно, а медичний персонал дотримувався всіх норм безпеки. Я відчував себе в надійних руках, і це дуже важливо для мене.
Поліклініка для всієї родини в жилмасиві «Радужный» вразила своєю організацією. Чистота приміщень та дотримання стандартів безпеки на високому рівні. Але, можливо, варто було б трохи прискорити обслуговування, адже довелося чекати трохи довше, ніж очікувалося.
Відвідування кабінету психолога Бандури Л.Г. стало для мене справжнім відкриттям. Атмосфера в кабінеті неймовірно затишна, що допомогло мені розслабитися та комфортно спілкуватися. Я отримала багато корисних порад і підтримки, тепер почуваюся значно краще!
Консультація пройшла добре, але було б зручно, якби на сайті або в повідомленнях було більше інформації про те, як дістатися до кабінету. Саме місце дуже приємне, але шукала його досить довго. Загалом, я залишилася задоволена і планую повернутися знову.
Клініка справила на мене неоднозначне враження. Хоча я отримав лікування, яке мені було необхідне, стан чистоти в приміщеннях залишає бажати кращого. Це викликало у мене занепокоєння, особливо під час епідемії.
У психологічному центрі «Співдружність» я відчував себе комфортно. Тут тихо і спокійно, що дозволяє зосередитися на лікуванні. Лікар увага до деталей і професіоналізм вражають, тому я з радістю рекомендую цей центр.
Клініка Доктора Ліліани справила на мене дуже позитивне враження. Тут чудова організація роботи, і я відчувала себе комфортно під час всього візиту. Обслуговування на високому рівні, а атмосфера дуже дружня. Однозначно рекомендую!
Завітала до клініки з надією отримати якісну консультацію, і не помилилася! Доктор уважно вислухала всі мої запитання і дала детальні відповіді. Єдине, що трохи засмутило, так це невелике очікування на прийом, але в цілому враження дуже позитивне.
Мені сподобалося, що клініка розташована в затишному місці навпроти парку. Внутрішній інтер'єр дуже приємний, а персонал завжди ввічливий. Я отримала те, що шукала, і вже планую повернутися на наступний візит!