Все сподобалось, рекомендую!
Моя дитина відвідувала клініку «Якість Життя» і я залишилась дуже задоволена. Лікар Волчанкова Лідія Володимирівна проявила велику увагу та чуйність до нашої ситуації. Вона детально пояснила всі питання, які мене турбували, і надавала рекомендації, які дійсно допомогли. Атмосфера в клініці дуже комфортна, а персонал привітний, що робить відвідування приємним досвідом.
Клініка «Якість Життя» вразила своєю професійністю. Лікарі дуже уважні до дітей, що важливо для батьків. Рекомендую!
Відвідав клініку «Якість Життя» і залишився дуже задоволений. Лікар-флеболог був професіоналом своєї справи, детально пояснив мені всі етапи обстеження та лікування. Атмосфера в клініці була затишною та привітною, що допомогло мені розслабитися під час візиту. Єдине, що трішки засмутило - це тривалість запису на прийом, але якість обслуговування це повністю компенсувала.
Клініка хороша, лікарі професійні, але з організацією запису на прийом є проблеми. Я не місцева, тому встигнути на 12 було важко, але в цілому обслуговування мені сподобалося.
Клініка «Якість Життя» вразила мене своєю атмосферою та професіоналізмом. Лікар Ольга Олександрівна уважно оглянула мою дитину, детально пояснила всі етапи лікування і відповіла на всі мої запитання. Я відчувала себе в надійних руках, і це дуже важливо для батьків. Рекомендую!
Дуже задоволена прийомом у клініці. Лікар швидко провів діагностику і дав корисні поради. Все пройшло гладко, дякую!
Медичний центр «Мольфа» справив на мене дуже позитивне враження. Атмосфера тут дійсно приємна, а персонал ввічливий і уважний. Хоча заклад невеликий, я відчував себе комфортно під час візиту. Єдине, що б хотілося покращити - це зручність розташування, адже знайти клініку вперше було не легко.
Клініка «Мольфа» має дуже стильний інтер'єр, а кабінет лікаря просто чудовий. Зручне місце, але трохи важко знайти. В цілому, я задоволений обслуговуванням, хоча висока ціна на деякі послуги могла б бути нижчою.
Загалом, я задоволений візитом до «Мольфи». Лікарі професійні, а атмосфера розслаблююча. Але, на жаль, я помітив, що в клініці є деякі недоліки, зокрема, чистота в санвузлі потребує уваги. Оцінюю на 3.
Відвідувала Центр стимуляції мозку, і можу сказати, що враження залишилося дуже позитивним. Лікар Дубич Ксенія Григорівна була уважною, вислухала всі мої запитання і надала вичерпні відповіді. Обслуговування на ресепшен було на високому рівні, атмосфера в клініці комфортна і затишна. Рекомендую всім!
Клініка хороша, але є нюанси. Сподобалося обслуговування, лікарі привітні. Проте, територія не дуже приваблива, і це трохи псує загальне враження. Загалом, можу рекомендувати, але з зауваженнями.
Чудова клініка, все сподобалося, рекомендую! Лікарі доброзичливі, а обслуговування - на висоті. Проте, хотілося б, щоб територія була більш доглянутою.
Клініка Akeso справила на мене дуже позитивне враження. Чистота та комфорт на кожному кроці, а привітний персонал на ресепшені завжди готовий допомогти. Лікарі професійні, а обладнання сучасне. Єдине, що могло б бути краще — це вказівники на вході, адже знайти клініку було дещо складно.
Все пройшло добре, дякую! Чисто, затишно і персонал дуже ввічливий.
В клініці Akeso я отримала якісну допомогу, хоча деякий час чекала на прийом. Персонал уважний, але було незручно, що не було вивісок, і я ледь знайшла вхід. Загалом, рекомендую за комфорт та професіоналізм лікарів.
Відвідувала клініку Bellezza нещодавно і залишилася в захваті! Атмосфера в закладі надзвичайно комфортна, а лікарі справжні професіонали. Особливо хочу подякувати Тетяні Зеленіній за її уважність та людяний підхід. Все пройшло швидко та з максимальною турботою про мене. Рекомендую!
Клініка Bellezza дійсно вражає чистотою і доброзичливим персоналом. Однак, вважаю, що ціни трохи завищені, але якість послуг виправдовує витрати. Я задоволена своїм візитом і обов'язково повернуся ще раз.
Дуже гарна клініка, все сподобалося! Чистота та комфорт на високому рівні. Проте, адміністратор на рецепції могла б бути привітнішою. Загалом, я залишилася задоволена візитом.
Відвідували клініку Сімейна офтальмологія на Троєщині з дитиною. Лікар уважно оглянула, пояснила всі деталі, і ми залишилися дуже задоволені. Атмосфера була дружня, а персонал ввічливий. Рекомендуємо!