Клініка справила на мене хороше враження. Персонал ввічливий і доброзичливий, а обслуговування на високому рівні. Все пройшло без затримок, тому я залишилася задоволена візитом. Оцінюю на 4.
Дуже сподобалась атмосфера в клініці «ЦЕНТР.МЕД». Все чисто, затишно, а медичний персонал справляє враження професіоналів. Я задоволена лікуванням і обслуговуванням. Дякую за вашу працю!
Відвідав клініку ІЛАЙФ і залишився дуже задоволений! Лікар Масько Анна Михайлівна була професіоналом своєї справи, а персонал на рецепції привітний і уважний. Обслуговування на високому рівні, рекомендую!
Клініка ІЛАЙФ справила на мене позитивне враження, але, на жаль, не вистачає медичного обладнання для проведення деяких досліджень. Спілкування з лікарем було комфортним, але хотілося б отримати більше можливостей для діагностики. Загалом, непогано.
Відвідала клініку Likarium і залишилась вражена професіоналізмом медичного персоналу. Дуже сподобалась атмосфера, все чисто і охайно. Рекомендую всім, хто цінує якісне обслуговування!
Клініка дуже затишна, а адміністратори на рецепції привітні та уважні. Декілька разів уточнювали деталі, і я не відчувала жодного дискомфорту під час візиту. Єдине, що хотілося б – щоб попереджали про зміни в графіку лікарів заздалегідь.
Моя консультація у лікаря пройшла на високому рівні. Всі спеціалісти ввічливі і уважні, що дуже важливо для пацієнтів. В цілому, я залишилась задоволена, але трохи розчарувала зміна лікаря в останній момент.
Клініка OMD справила на мене дуже позитивне враження. Тут чисто, затишно, а персонал завжди готовий допомогти. Лікар, до якого я зверталася, був уважним і надав вичерпні рекомендації. Залишилася дуже задоволеною візитом!
Візит до клініки OMD був приємним, хоча довелося трохи почекати. Привітний адміністратор швидко вирішив усі мої запитання, а лікарка була дуже професійною. Загалом, рекомендую цю клініку, але варто звернути увагу на організацію черг.
Клініка OMD вразила своєю сучасністю і доброзичливим ставленням персоналу. Лікарі мають високий професіоналізм, а атмосфера справді комфортна. Єдине, що б хотілося покращити - це можливість спілкування українською мовою.
Відвідував клініку Медея і залишився вражений професіоналізмом лікарів. Особливо сподобалося, як детально лікар пояснив план лікування. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу!
У клініці Медея все пройшло на висоті. Персонал ввічливий, а умови комфортні. Єдине, що трохи засмутило — вартість деяких послуг, але в цілому візитом задоволена.
Моя зустріч з лікарем в клініці Медея була дуже позитивною. Лікарка Погоріла Анна Сергіївна все чітко роз'яснила і дала корисні поради. Дякую за професійний підхід!
Вже не вперше відвідую клініку Медея на Абрикосовій і кожного разу залишаюся задоволений. Лікар Гасимов Заур Шахидович завжди професійно підходить до справи, швидко ставить діагноз і призначає ефективне лікування. Після консультації я відчув значне полегшення, і планую повернутися на контрольний огляд. Рекомендую!
Медичний центр Медея справив на мене приємне враження. Тут все організовано, медперсонал ввічливий, а лікарі дійсно знають свою справу. Я отримала вичерпну інформацію про своє лікування, і це дуже заспокоїло. Дякую за вашу роботу!
Клініка Медея на Заболотного справила на мене дуже позитивне враження. Персонал був дуже уважний і доброзичливий, особливо Анастасія Ростоцкая, яка детально проконсультувала мене і допомогла зрозуміти всі етапи лікування. Обслуговування швидке і якісне, рекомендую всім!
Відвідала клініку Медея на Заболотного і залишилася задоволена. Рецепція працює швидко, дівчата дуже ввічливі. Анастасія Ростоцкая змогла відповісти на всі мої запитання і надати корисні поради. Єдине, що мені не вистачало - це більш комфортна зона очікування.
Відвідав клініку Onemed і залишився задоволений обслуговуванням. Кабінет був чистим та охайним, а персонал привітним. Процедура пройшла без затримок, і я відчував себе комфортно.
Клініка Onemed вражає своєю чистотою та відсутністю черг, але, на жаль, я помітив, що лікар не завжди впевнений у своїх діях. Хоча загалом усе пройшло нормально, мені хотілося б більше впевненості з боку спеціаліста.
Загалом, я отримав задовільний досвід в клініці. Хоча в процесі прийому були деякі затримки, обстановка залишалася комфортною, а кабінет охайним. Сподіваюся, що в майбутньому вони зможуть поліпшити організацію прийому.