Я відвідала цю клініку вперше, і мушу сказати, що все було на висоті. Рецепціоністка була дуже привітною і допомогла мені з усіма питаннями. Клініка невелика, але затишна, рекомендую!
Моїм дітям тут дуже сподобалось. У клініці створені всі умови для комфортного перебування, а лікарі - справжні професіонали. Особливо вдячні лікарю Мысливому В.В. за чуйний підхід!
Мій візит до Центру Євмінова був приємним. Лікар уважно вислухав всі мої скарги та дав чіткі рекомендації. Привітний персонал створив комфортну атмосферу. Рекомендую!
В цілому я задоволена обслуговуванням, але було трохи холодно у клініці. Сподобалася кваліфікація лікаря та його підхід до лікування. Сподіваюся, в майбутньому відвідини будуть ще комфортнішими.
На жаль, мій досвід не зовсім позитивний. Хоча лікар був професійним, я залишилася незадоволеною через поведінку дівчини на рецепції: вона не надала мені важливі документи. Це залишило неприємний осад.
Клініка "Відродження життя" справила на мене позитивне враження. Привітний персонал зустрів мене на рецепції, а лікарка була уважною і професійною. Всі процедури пройшли швидко і без зайвих затримок. Рекомендую!
В цілому, я залишився задоволений візитом. Хоча приміщення не дуже велике і виглядає дещо старомодним, лікарі проявили високий рівень професіоналізму. Вважаю, що важливою перевагою є відсутність черг та швидкість обслуговування.
Мені не сподобалося, що клініка знаходиться в напівпідвалі, це викликало певний дискомфорт. Хоча лікарка була хорошою і провела якісну діагностику, але загальне враження від умов перебування залишилося негативним. Сподіваюся, що в майбутньому ситуація покращиться.
Відвідування клініки 'Відродження життя' стало для мене справжнім відкриттям. Лікарі дуже уважні та професійні, але хотілося б, щоб більше співробітників спілкувалися українською. Це додало б ще більше комфорту під час лікування.
Загалом я задоволений своїм візитом до центру сімейної терапії. Персонал ввічливий та доброзичливий, але українська мова могла б звучати частіше. Це б допомогло створити більш затишну атмосферу для пацієнтів.
Відвідувала Медичний центр «ОН Клінік Одеса» і залишилася в захваті! Лікар Безпалько Марина Геннадіївна дуже уважно вислухала всі мої скарги і детально пояснила лікування. Персонал привітний, а атмосфера — комфортна. Рекомендую всім!
Дуже приємна клініка з уважним персоналом. Мені сподобалася консультація з пульмонологом Нікітіною Вікторією Ігорівною — лікарка звернула увагу на деталі, які інші спеціалісти пропустили. Весь процес проходив швидко і без зайвих черг. Оцінка 4 з 5.
Клініка приємно вразила своєю чистотою та доброзичливістю медичного персоналу. Я відвідував консультацію у лікаря Миронова Олександра Олександровича, і всі мої запитання були вислухані та детально проаналізовані. Загалом, це місце, куди я хотів би повертатися знову!
Враження від відвідування клініки «ОН Клінік Одеса» залишилися суто позитивними. Дуже вдячна за уважність лікаря Помельнікової Юлії Андріївни, яка детально відповіла на всі мої запитання. Сама клініка чиста та затишна, а персонал ввічливий. Рекомендую всім!
Клініка справила хороше враження. Візит до лікаря Гаврилюк Анастасії Сергіївни був комфортним і продуктивним, лікарка уважно вислухала мої скарги та дала корисні поради. Єдине, що ціни на деякі послуги здаються трішки високими.
Ця клініка дійсно варта уваги! Я відвідала лікаря Сайко Ельвіру Сергіївну, і залишилася дуже задоволена прийомом. Персонал на високому рівні, все організовано і без черг, що суттєво полегшує процес. Дякую за професіоналізм!
Медичний центр 'ОН Клінік Одеса' вразив нас своєю професійністю та чистотою. Персонал дуже доброзичливий, а лікарі мають високу кваліфікацію. Відчували себе в надійних руках. Рекомендуємо!
Відвідали дитяче відділення в 'ОН Клінік', і в загальному враження позитивне. Усе було організовано, але в нас виникли труднощі з оплатою через непрацюючий термінал. Сподіваємося, що це виправлять найближчим часом.
Клініка 'ОН Клінік Одеса' справила на нас дуже хороше враження. Комфортні умови, уважний персонал, все на сучасному рівні. Тільки залишилося бажання, щоб візит до лікаря був трішки швидшим.
Відвідини клініки «ЦЕНТР.МЕД» залишили тільки позитивні враження. Я була приємно здивована швидкістю обслуговування, адже мене прийняли вчасно, без черги. Лікар уважно вислухав мої скарги та дав вичерпні рекомендації. Рекомендую всім!