Клініка має хороше обладнання, але знайти потрібного спеціаліста було досить складно, адже всередині панує певна неорганізованість. Загалом, обслуговування на прийомі було на прийнятному рівні, тому я залишився задоволений.
Кліника Нейроклініка справила на мене позитивне враження. Лікар був уважний та професійний, але довелося чекати досить довго, поки приймуть. Залишилася задоволеною результатом, хоча організація роботи могла б бути кращою.
На жаль, мої враження від клініки не найкращі. Я дуже довго чекала на прийом, а інформації про лікаря не було. Крім того, не вистачає туалетів, а один, що є, завжди зайнятий.
Відвідала Нейроклініку і, в принципі, залишилася задоволена. Лікар уважно вислухав мої скарги і дав зрозумілі рекомендації. Але є проблеми з організацією, адже немає рецепції, і все відбувається в живій черзі.
Відвідав цю клініку і залишився задоволений професіоналізмом лікаря. Вона детально провела огляд і відповіла на всі мої запитання. Проте, враження зіпсувала ситуація з чоловіком у холі, який не дотримувався правил — це викликало певний дискомфорт.
Клініка має багато позитивних моментів, але є й недоліки. Лікар була дуже уважною та професійною, але я звернув увагу на те, що не всі пацієнти дотримуються санітарних норм. Сподіваюсь, що адміністрація зверне на це увагу.
Відвідав Міжнародний центр нейрохірургії і залишився вражений професіоналізмом лікарів. Хоча прийом тривав довше, ніж очікував, але лікар детально розглянув мої проблеми та дав зрозумілі рекомендації. Обстеження пройшло на високому рівні. Рекомендую цю клініку!
На жаль, мій візит до клініки виявився розчаруванням. Я прийшов на консультацію, але лікарі не змогли дати чітких відповідей на мої запитання. Приміщення виглядає досить невдало, а черги і незручності тільки погіршили враження. Не можу рекомендувати.
Медичний центр «Проф Медікал» вразив мене своєю професійністю та чистотою. Лікарі були дуже уважними, а персонал на ресепшені привітний. Операція пройшла успішно, і я вдячний за турботу та підтримку.
Загалом, клініка справила позитивне враження. Проте, я вважаю, що співробітники на ресепшені повинні дотримуватись більшої ввічливості. Чистота та своєчасність прийому радують, але етикет варто покращити.
Нещодавно відвідала Інститут серця і залишилася дуже задоволена. Обслуговування на високому рівні, лікарі уважні та професійні. Все чисто і акуратно, що додає впевненості в лікуванні. Рекомендую!
Клініка непогана, але є нюанси з реєстрацією. На рецепції було трохи незручно, довелося кілька разів підходити з питаннями. Проте лікар, до якого я потрапила, був чудовий і швидко вирішив мою проблему, тому загалом враження позитивне.
В Інституті серця мені зробили операцію, і я вражена рівнем сервісу. Палати дійсно на високому рівні, як за кордоном. Проте, було не зовсім зручно, що в коридорах іноді виникали черги. Загалом, я вдячна лікарям за їхню роботу!
Клініка Гармонія справила на мене дуже позитивне враження. Персонал привітний, все чітко організовано, ніяких затримок. Обслуговування на високому рівні, і я обов'язково повернуся знову.
Відвідала клініку вперше і залишилася задоволена. Дуже чисто і затишно, дівчата на рецепції привітні. Єдине, що затрималися на прийомі, але це не зіпсувало враження.
Мені сподобалася клініка Гармонія, тут дуже уважний персонал, який готовий допомогти з будь-яким питанням. Палата комфортабельна, все необхідне є. Однак, у день операції було чимало затримок, що трохи засмутило.
Враження від клініки в цілому позитивне. Персонал дуже дружелюбний і уважний, але було незручно переміщатися з кабінету в кабінет. Також, трохи важко знайти клініку, оскільки вона розташована на території державної установи.
Клініка виглядає старовинно, але має сучасне обладнання, що приємно вразило. Проте, на рецепції не було нікого, коли я прийшла, і це створило певні незручності. Загалом, я задоволений обслуговуванням.
Мені дуже сподобалося ставлення медичного персоналу, вони дійсно піклуються про пацієнтів. Чекала на прийом близько тридцяти хвилин, але це було не критично. Клініка могла б мати покращення в плані інфраструктури, але в цілому все було добре.
Чудова клініка з привітним персоналом! Хоча будівля виглядає трохи старомодно, я отримала високу якість обслуговування. Психолог був дуже уважним і допоміг мені знайти рішення моїх проблем. Рекомендую!