Клініка Гармонія справила на мене дуже позитивне враження. Персонал привітний, все чітко організовано, ніяких затримок. Обслуговування на високому рівні, і я обов'язково повернуся знову.
Іван П.08.05.2026
★★★★☆
Відвідала клініку вперше і залишилася задоволена. Дуже чисто і затишно, дівчата на рецепції привітні. Єдине, що затрималися на прийомі, але це не зіпсувало враження.
Марія С.08.05.2026
★★★☆☆
Мені сподобалася клініка Гармонія, тут дуже уважний персонал, який готовий допомогти з будь-яким питанням. Палата комфортабельна, все необхідне є. Однак, у день операції було чимало затримок, що трохи засмутило.