Клініка справила на мене гарне враження. Швидке оформлення, доброзичливий персонал і якісне обстеження. Однак, не всі лікарі виявилися настільки чуйними, як би хотілося. Але загалом, я залишилася задоволена.
Клініка ГарноМедіка справила на мене дуже позитивне враження. Чистота та комфорт тут на першому місці, а персонал просто чудовий! Мені запропонували каву, поки я чекав на прийом, а лікар була справжнім професіоналом. Обов'язково повернусь ще!
Відвідування цієї клініки стало для мене приємним досвідом. Атмосфера затишна, а адміністратори дуже ввічливі. Єдине, що мене трохи засмутило - це 20-хвилинне очікування, але загалом усе сподобалося.
ГарноМедіка - це просто знахідка! Чисто, сучасно і дуже привітно. Лікар пояснила всі деталі лікування, а я отримав смачну каву під час очікування. Рекомендую всім, хто шукає якісний сервіс в медичній сфері!
Клініка Амеда на Повітрофлотському вразила мене своєю чистотою та доброзичливістю персоналу. Лікар уважно вислухала всі мої скарги та надала вичерпну консультацію. Я цілком задоволена обслуговуванням і обов'язково повернуся ще раз.
Враження від клініки змішані. Лікар, до якого я потрапила, виявився дуже професійним, але час на консультацію був обмежений, і я не встигла задати всі питання. Загалом, обслуговування непогане, але очікування на аналізи зайняло занадто багато часу.
Клініка виглядає затишно, але є певні недоліки в організації. Наприклад, я чекала на прийом більше 40 хвилин, хоч і була записана заздалегідь. Лікар виявився чудовим фахівцем, але сам процес обслуговування потребує покращення.
Клініка Амеда на Оболоні залишила враження професіоналізму. Лікар детально пояснив мою проблему та запропонував ефективне лікування. Обслуговування на висоті, радуюсь, що звернувся сюди!
Загалом, враження від клініки позитивні. Проте, адміністратори на рецепції могли б бути привітнішими, адже їхня байдужість створює неприємну атмосферу. Лікарі ж чудові, все пояснили і допомогли.
Персонал в клініці Амеда на Оболоні доброзичливий, але є моменти, що потребують покращення. Очікування на прийом було мінімальним, але обслуговуючий персонал не завжди був привітним. Лікар, до якого я потрапила, був професіоналом своєї справи!
Клініка справила на мене позитивне враження. Персонал дуже привітний, а лікарі професіонали своєї справи. Прийом пройшов без затримок, і мені надали всю необхідну інформацію.
На жаль, мій візит не виправдав очікувань. Лікар призначив безліч аналізів, але не дав чітких рекомендацій, і, здавалося, що більше зацікавлений у фінансовій стороні питання. Не планую повертатися.
Клініка виглядає досить доглянутою, але зручність розташування залишає бажати кращого. Рецепція працює добре, дівчата привітні, але в коридорах досить темно, що створює неприємне враження.
В клініці Амеда на Печерську відчувається справжній професіоналізм. Лікар детально пояснив усі мої питання і зробив необхідні процедури без зайвих затримок. Надзвичайно задоволений обслуговуванням!
Клініка дуже затишна, а обслуговування на вищому рівні. Прийом був організований без затримок, а персонал на рецепції був доброзичливим. Єдине, що трохи засмутило — це невелика черга, але загалом враження позитивне.
Мені сподобалось, що в клініці все чисто і стерильно, а лікар швидко і грамотно розібрався з моєю проблемою. Хоча я і не чекав довго, але все ж таки було б краще, якби прийом розпочався вчасно. Загалом, рекомендую!
Дуже вдячна лікарю за професійний підхід та уважність під час прийому. У клініці панує приємна атмосфера, а персонал завжди готовий допомогти. Рекомендую всім!
Клініка Євромед залишила приємне враження. Все пройшло швидко, хоча й довелося трохи почекати в черзі. Загалом, я задоволена обслуговуванням.
Відвідування клініки стало для мене позитивним досвідом. Однак, було б добре, якби в клініці був ліфт, адже на третій поверх важко підніматися. Але лікарі дуже компетентні і уважні!
Мій візит до Кравченко Медікал Центр виявився не зовсім вдалим. Чекати рахунок довелося досить довго, і мені стало незручно, що немає можливості розрахуватися карткою. Сподіваюся, ця ситуація покращиться в майбутньому.