Відвідував цю клініку нещодавно, і враження залишилися змішані. Лікарі тут мають великий досвід і працюють професійно, але система запису та очікування на прийом потребує вдосконалення. Я витратив більше години на очікування, незважаючи на попередній запис. Загалом, рекомендую, але з поправкою на черги.
Досить задоволений своїм візитом. Лікарі дуже уважні і компетентні, а обладнання в клініці на належному рівні. Проте, варто покращити організацію черг - довелося чекати близько 40 хвилин, що дещо псує загальне враження.
Клініка справила непогане враження. Все чисто і спокійно, лікарі професійні, але черги іноді відлякують. Якщо ви готові почекати, то отримаєте якісну медичну допомогу.
Клініка судинної хірургії вразила мене своєю сучасністю та чистотою. Персонал дуже ввічливий і професійний, всі питання були вирішені швидко і без зайвих затримок. Єдиним мінусом було те, що трохи важко було знайти потрібний корпус, але це не зіпсувало загального враження. Рекомендую всім, хто потребує медичної допомоги!
Загалом, клініка справила позитивне враження. Чисто, акуратно, а персонал дуже привітний. Але хотілося б, щоб було більше вказівників, бо трохи заблукала на території.
Все пройшло добре, дякую! Клініка комфортна і затишна, лікарі уважні. Сподіваюся, в майбутньому тут зроблять ще сучасніший ремонт, але в цілому я задоволений.
Відвідав клініку Проктомед і залишився дуже задоволений. Сучасний інтер'єр та привітний персонал створюють атмосферу комфорту і довіри. Лікарі професійні, уважно вислухали всі мої запитання і надали чіткі рекомендації. Однозначно рекомендую цю клініку!
Клініка Проктомед мене влаштувала. Все пройшло швидко і без зайвих затримок. Лікар був уважним, а персонал привітним. Оцінка - 4.
Враження від клініки в цілому позитивні. Візит пройшов без черг, все було організовано на високому рівні. Єдиний нюанс - дещо складно знайти клініку, особливо якщо вперше. Але це не завадило моєму комфортному прийому.
Після відвідування клініки BS MEDICAL я залишилась дуже задоволена. Лікар Гаращук Олесь Віталійович провів прийом професійно, надав чіткі рекомендації, які я планую виконувати. Атмосфера в клініці була комфортною, а персонал привітним. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісний медичний сервіс.
Клініка справила на мене позитивне враження. Приємний персонал та чистота в приміщеннях створили затишну атмосферу. Я була на прийомі у психотерапевта, і результатом залишилась задоволена. Обов'язково повернусь за новими консультаціями!
Загалом, клініка нормальна. Персонал ввічливий, але довелося чекати прийому більше ніж 30 хвилин, що було не дуже приємно. Хотілося б, щоб інформація про затримки була надана пацієнтам. Але в цілому, я залишилась задоволена обслуговуванням.
Мені дуже сподобався візит до клініки еферентної терапії. Лікар Чорномиз уважно вислухав всі мої скарги та детально пояснив, які процедури мені потрібні. Атмосфера в клініці була затишною, персонал привітний, але хотілося б, щоб вхід був більш зручним для людей з обмеженими можливостями. Загалом, рекомендую.
Чудова клініка! Лікарі професійні, обслуговування на найвищому рівні. Я залишилася задоволена прийомом, все пройшло без затримок.
В клініці еферентної терапії лікаря Чорномиза я отримала кваліфіковану допомогу. Лікар дуже уважний, пояснив всі мої питання, і я відчула, що мої проблеми важливі для нього. Єдине, що засмутило, так це відсутність пандуса, але загалом я вражена професіоналізмом команди.
Відвідала Центр Краси й Здоров'я Волос і залишилася дуже задоволена! Атмосфера в клініці приємна і затишна, а персонал надзвичайно ввічливий. Лікар був компетентним і відповів на всі мої запитання. Єдиний момент — ремонт потребує оновлення, але це не зіпсувало враження.
Чудова клініка! Все пройшло швидко і професійно. Дуже приємний персонал, я не чекала довго. Обслуговування на вищому рівні, дякую!
Клініка виглядає трохи застарілою, але обслуговування компенсує це. Лікар був уважним, а адміністрація попередила про всі нюанси. Чекала лише 10 хвилин, що не критично. Загалом, непогане місце для лікування.
Відвідування клініки Пульс на Гмирі стало для мене приємним досвідом. Лікар Шишко Вікторія Валеріївна надала чітку консультацію, відповіла на всі мої запитання і дійсно викликала довіру. Атмосфера в клініці дуже комфортна, а персонал ввічливий і уважний. Я задоволений і обов'язково прийду знову!
Клініка сподобалася, все було гарно організовано. Не було черг, прийом пройшов швидко. Весь персонал привітний, особливо лікар Кротевич Тетяна Іванівна, яка відповіла на всі мої запитання. Рекомендую!