Клініка дійсно комфортна і затишна, враження від візиту позитивні. Персонал був дуже доброзичливим, і все пройшло без проблем. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає професійний медичний сервіс!
Відвідала клініку 'Моє здоров'я' і була приємно вражена. Лікар уважно вислухав мої скарги та надав чіткі рекомендації. Персонал ввічливий, а сама клініка чиста та затишна. Рекомендую!
У клініці 'Моє здоров'я' все пройшло добре. Лікар був компетентний, а обслуговування на рецепції швидким. Єдине, що затримали прийом на 20 хвилин, що трохи засмутило. Але загалом досвід позитивний.
Враження від клініки змішані. Лікар, до якого я потрапила, був добрим спеціалістом, але на рецепції спостерігалася не дуже ввічлива поведінка одного з працівників. Все ж, сам візит був вдалим, і я планую повернутися знову.
Відвідування клініки Моє здоров'я залишило лише позитивні враження. Лікарка була дуже уважною і детально відповіла на всі мої запитання. Обслуговування на ресепшен також вразило своєю ввічливістю. Рекомендую!
Залишилися задоволені візитом до клініки. Персонал привітний, а самі умови перебування дуже комфортні. Лікар професійно підійшов до діагностики, все пояснив зрозуміло. Обов'язково повернемося!
Клініка Моє здоров'я справила на мене чудове враження. Чистота і порядок в закладі, а також компетентність лікаря, Нечипорук Ольги Вікторівни, викликали довіру. Це був перший, але точно не останній візит!
Відвідала клініку Моє здоров'я на Янгеля і залишилася дуже задоволена. Лікарі справжні професіонали, все пояснили і надали докладні рекомендації. Персонал привітний, а чистота в клініці на високому рівні. Рекомендую!
Досить непогана клініка, хоча були моменти, які варто покращити. Обслуговування швидке, але довелося трохи почекати на прийом. В цілому, враження позитивне, і я планую повернутися.
Клініка справила на мене гарне враження. Привітний персонал зустрів мене з усмішкою, а лікар дуже уважно вислухав мої скарги. Єдине, що потрібно покращити - це комунікацію щодо готовності аналізів, але в цілому я задоволена!
Клініка MED OK на вул. Ващука просто вражає! Привітний персонал та комфортна атмосфера створюють відчуття турботи. Лікарка Паломарчук Вероніка Володимирівна уважно оглянула мою дитину і детально відповіла на всі запитання. Рекомендую всім!
Моя перша зустріч з лікарем травматологом Рибінським Максимом Володимировичем пройшла на відмінно. Він терпляче пояснив усі деталі обстеження, а персонал клініки був дуже доброзичливим. Загалом, залишився задоволений візитом.
Відвідала клініку MED OK і була приємно здивована чистотою та організацією. Лікарка Барзак Надія Сергіївна виявилась дуже делікатною і уважною, що зробило візит комфортним. Чудове обслуговування та затишна атмосфера - це те, що дійсно вражає!
Відвідування клініки MED OK стало для мене справжнім відкриттям. Лікар Гуцал Олена Анатоліївна провела детальний огляд і все зрозуміло пояснила. Атмосфера була затишною, а персонал привітним. Я залишилася дуже задоволена!
На прийомі у лікаря Монастирської Людмили Олександрівни отримала вичерпну консультацію. Всі результати діагностики були пояснені доступно, і я відчула, що про мене дійсно піклуються. Ця клініка справила на мене дуже позитивне враження!
Клініка MED OK вразила мене своєю чистотою і професіоналізмом медичного персоналу. Лікар Дунас Анастасія Євгенівна була дуже уважною і тактовною під час прийому. Відчувала себе комфортно, і все пройшло на вищому рівні. Рекомендую всім!
Відвідування клініки MED OK на вул. Соборній стало для мене приємним досвідом. Лікар був уважним і професійним, а персонал на рецепції привітний і доброзичливий. Я отримала всю необхідну інформацію та рекомендації. Дякую за якісне обслуговування!
Мій візит до медичного центру був цілком вдалим. Лікарка, яка мене приймала, дуже компетентна і змогла швидко визначити проблему. Обстановка в клініці комфортна, а адміністратори привітні. Загалом, я залишилася задоволена!
Клініка MED OK - це місце, куди хочеться повертатися. Я була на консультації у лікаря, який детально пояснив всі мої питання і дав корисні поради. Персонал дуже уважний, а сама клініка справляє приємне враження. Рекомендую всім!
Відвідав клініку ЛюксМедік і залишився вражений професіоналізмом лікарів. Особливо хочу відзначити нефролога Семененка Святослава Ігорьовича, який детально пояснив всі аспекти моєї проблеми. Уважність та доброзичливість персоналу справили на мене позитивне враження. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісну медичну допомогу.