Клініка Гранат на Здановської справила на мене позитивне враження. Обслуговування на високому рівні, лікарі уважні, а черги мінімальні. Рекомендую!
Відвідала стоматологічний центр Ліберті Дент і залишилася дуже задоволена! Лікар Гологан Кристина Вячеславівна була надзвичайно уважною, детально пояснила всі етапи процедури. Атмосфера в клініці дуже комфортна, чистота на високому рівні. Рекомендую всім, хто шукає якісну стоматологічну допомогу!
Клініка сподобалася, все пройшло швидко і безболісно. Персонал ввічливий і уважний, а ціни досить адекватні. Обов'язково повернуся повторно!
Враження від Ліберті Дент залишилися позитивними. Чисто, комфортно, лікар професіонал. Всі процедури виконані якісно, без зайвих питань та натиску на додаткові послуги.
В Інституті щелепно-лицевої хірургії та стоматології Святого Антипи я отримав дійсно професійну консультацію. Лікарі дуже уважні та компетентні, а атмосфера в клініці була спокійною і затишною. Єдине, що мене трохи засмутило, це відсутність письмового висновку після консультації без додаткових досліджень. Але в цілому я залишився задоволений візитом.
Клініка дійсно вражає своєю охайністю і привітним персоналом. Я швидко отримав прийом, що дуже порадувало. Вважаю, що ціни цілком прийнятні для такого рівня обслуговування. Рекомендую!
На жаль, моє враження від клініки не зовсім позитивне. Хоча персонал був ввічливий, я виявив, що клініка має певні проблеми з чистотою і організацією. Місце для очікування тісне і незручне, а сам кабінет виглядав не досить стерильно. Це залишило у мене сумнівні відчуття.
В клініці "Лікар Зуб" я отримала висококваліфіковану допомогу. Лікар Пупик Наталя Олександрівна дійсно уважна і професійна, все докладно пояснила. Але, на жаль, мене розчарувала робота адміністрації: дівчина на рецепції могла б бути ввічливішою і більш орієнтованою на клієнтів. В цілому, рекомендую цю клініку за якість лікування!
Дуже гарна клініка! Привітливий персонал і швидке обслуговування. Оцінюю на 5, бо все було на вищому рівні.
Мені сподобалася атмосфера в клініці "Лікар Зуб", але з очікуванням було не зовсім комфортно. Я приїхала вчасно, але все ж довелося почекати. Лікарі дуже професійні, але, на жаль, є деякі недоліки в організації роботи адміністрації. Сподіваюся, що це виправлять в майбутньому.
В клініці "Твій стоматолог на Подолі" я отримав висококваліфіковану допомогу від лікаря Богданова Владислава Олександровича. Він детально пояснив усі етапи лікування та відповів на всі мої запитання. Атмосфера була дуже приємною, і я не відчував жодного дискомфорту під час процедури. Дякую команді за професіоналізм!
Чудова клініка! Все було швидко і безболісно, з приємними людьми на рецепції. Раджу всім, хто шукає якісну стоматологічну допомогу.
Приємна атмосфера, чистота та сучасне обладнання - все це я знайшов у цій клініці. Прийом пройшов оперативно, і я отримав корисні рекомендації від адміністратора. Загалом, я задоволений!
Відвідала клініку "Твій стоматолог на Січових Стрільцях" і залишилася дуже задоволена! Лікарі професійні, уважні та вміють пояснити всі нюанси лікування. Атмосфера в клініці затишна, а обладнання сучасне. Обов'язково рекомендую цю клініку, якщо потрібна стоматологічна допомога.
Клініка "Твій стоматолог" справила на мене позитивне враження. Хоча вона не дуже велика, тут чудове обслуговування і доброзичливі лікарі. Все було швидко і якісно. Залишаю 4 зірки!
Відвідав Гранат Клінік і був приємно вражений атмосферою та професіоналізмом персоналу. Лікар Олександр Юрійович Евтушенко провів огляд дуже уважно і безболісно, що для мене було найголовніше. Всі питання були детально пояснені, а сам процес лікування проходив у комфортних умовах. Обов'язково рекомендую цю клініку іншим!
Клініка справила на мене позитивне враження. Усі співробітники ввічливі, а обстановка дуже затишна. Тому я повернуся сюди ще раз.
Враження від Гранат Клінік - тільки позитивні. Прийом був вчасно, без затримок, а персонал дуже доброзичливий. Дякую за чудове обслуговування!
Клініка справила хороше враження. Лікар Мисюра А. І. детально оглянув і пояснив все, що мене цікавило. Відчувала себе комфортно, процедура пройшла без болю. Обладнання сучасне, рекомендую!
Загалом клініка непогана, але на прийомі у лікаря Стеценко Дар'ї Юріївни відчувала деяку недбалість. Хоча лікар відповідала на запитання, але враження залишилося неоднозначним. Сподіваюся, що наступного разу все буде краще.