На прийомі у лікаря Монастирської Людмили Олександрівни отримала вичерпну консультацію. Всі результати діагностики були пояснені доступно, і я відчула, що про мене дійсно піклуються. Ця клініка справила на мене дуже позитивне враження!
Клініка MED OK вразила мене своєю чистотою і професіоналізмом медичного персоналу. Лікар Дунас Анастасія Євгенівна була дуже уважною і тактовною під час прийому. Відчувала себе комфортно, і все пройшло на вищому рівні. Рекомендую всім!
Відвідування клініки MED OK на вул. Соборній стало для мене приємним досвідом. Лікар був уважним і професійним, а персонал на рецепції привітний і доброзичливий. Я отримала всю необхідну інформацію та рекомендації. Дякую за якісне обслуговування!
Мій візит до медичного центру був цілком вдалим. Лікарка, яка мене приймала, дуже компетентна і змогла швидко визначити проблему. Обстановка в клініці комфортна, а адміністратори привітні. Загалом, я залишилася задоволена!
Клініка MED OK - це місце, куди хочеться повертатися. Я була на консультації у лікаря, який детально пояснив всі мої питання і дав корисні поради. Персонал дуже уважний, а сама клініка справляє приємне враження. Рекомендую всім!
Відвідав клініку ЛюксМедік і залишився вражений професіоналізмом лікарів. Особливо хочу відзначити нефролога Семененка Святослава Ігорьовича, який детально пояснив всі аспекти моєї проблеми. Уважність та доброзичливість персоналу справили на мене позитивне враження. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Мій візит до ЛюксМедік був вдалим. Лікарі уважні, а обслуговування на високому рівні. Мені дали всі необхідні рекомендації. Загалом, відчув себе комфортно і спокійно під час консультації.
Відвідала Центр гастроентерології та дієтології і залишилася задоволена. Прийом був професійним, лікар відповів на всі мої запитання, а обслуговування на високому рівні. Рекомендую цю клініку всім, хто потребує якісної медичної допомоги.
Клініка вразила своїм сервісом. Тут дійсно дбають про пацієнтів, надаючи всі необхідні послуги. Відчувала себе комфортно під час прийому, лікар був уважним і доброзичливим. Загалом, досвід позитивний, але варто було б трохи скоротити час очікування.
Відвідала Центр гастроентерології та дієтології на вул. Гоголя і залишилася дуже задоволена. Лікар Кізлова Наталія Миколаївна дійсно професіонал своєї справи, а обслуговування було на високому рівні. Дякую всьому колективу!
Клініка справила на мене позитивне враження. Персонал дуже ввічливий, а умови для відвідувачів комфортні. Єдине, що варто покращити - це організація черг, адже довелося трохи почекати на прийом.
Загалом я задоволений візитом до клініки. Лікарі професійні, а атмосфера дуже приємна. Хотілося б, щоб була парковка для зручності пацієнтів, але це не зіпсувало мого враження.
В клініці «Інститут планування сім'ї» я отримала чудову консультацію від лікаря Желіби Інни Віталіївни. Вона дуже уважна та професійна, все пояснила зрозуміло. Дякую всьому персоналу за приємну атмосферу. Рекомендую!
Завжди звертаюся до цієї клініки і ніколи не шкодую про своє рішення. Обслуговування на високому рівні, а лікарі дійсно знають свою справу. Єдине, що трохи засмутило, це очікування, але загалом враження позитивне.
Клініка справила на мене дуже хороше враження. Тут затишно, а медичний персонал завжди привітний і готовий допомогти. Я задоволена своїм візитом і обов'язково повернуся ще раз!
Відвідав GastroClinic і залишився дуже задоволений. Лікарка, Маринич Любов Іванівна, була надзвичайно уважною і чуйною, детально вислухала мої проблеми і надала корисні рекомендації. Атмосфера в клініці дуже приємна, а персонал – ввічливий.
Загалом, візит до лікаря в GastroClinic мені сподобався. Лікарка Солодчук Вікторія Вікторівна пояснила мені все зрозуміло, але чекати на прийом довелося трохи довше, ніж очікував. Клініка чиста та затишна, але адміністратор міг би бути більш привітним.
Мій досвід у GastroClinic залишив позитивне враження. Всі співробітники дуже ввічливі, а лікарка, Юрець Анна Володимирівна, дійсно професіонал своєї справи. У клініці я відчував себе комфортно, і навіть незважаючи на невеличку затримку, все пройшло на високому рівні.
Відвідала клініку MV Private Center і залишилася дуже задоволена. Лікар був надзвичайно компетентний, а атмосфера в кабінеті справила враження домашнього затишку. Обов'язково звернуся знову!
Клініка справила на мене позитивне враження. Просторий і зручний кабінет, всі процедури пройшли комфортно. Відчувається професійний підхід лікаря, рекомендую!