Дуже задоволений візитом до Angels clinic! Лікар Пащенко Павло Петрович дав чіткі рекомендації щодо подальшого лікування, що стало для мене дуже корисним. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає професійний підхід.
В цілому, враження від Angels clinic позитивні. Лікар Пащенко дав зрозумілі поради, хоча хотілося б більше часу на обговорення деталей. Але загалом, я залишився задоволений.
Нещодавно відвідала клініку 'Статус' і залишилася в захваті! Лікар Кошуба Віталій Миколайович дуже уважний і професійний, всі рекомендації були зрозумілими та корисними. Атмосфера в клініці приємна, персонал привітний та доброзичливий.
Клініка 'Статус' справила на мене позитивне враження. Все пройшло вчасно, без затримок, а лікар Будяк дав чіткі поради щодо лікування. Трохи довелося почекати, але загалом все було комфортно.
Я задоволена візитом до клініки 'Статус'. Ввічливі працівники на рецепції і уважний лікар зробили мій прийом приємним. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісне медичне обслуговування!
Відвідував цю клініку вперше і залишився задоволений. Массажист Славик дійсно вражає своїм професіоналізмом, пояснив мені всі нюанси лікування. Єдине, що засмутило – це холод у приміщенні, але якість обслуговування перекриває цей недолік.
Не можу не відзначити, що обслуговування в клініці на високому рівні, але з незручностями. Я чекав свого прийому більше години, хоча був записаний на певний час. Надіюсь, що в майбутньому це покращиться.
Клініка справила на мене позитивне враження. Персонал дуже привітний, а обслуговування – на висоті. Але те, що за бахіли потрібно платити, трохи здивувало. В цілому – рекомендую!
Відвідала клініку Радамед і залишилася дуже задоволена. Записалася на прийом, і не довелося чекати - одразу потрапила до лікаря. Тут чудовий сервіс і немає черг, що дуже приємно.
Клініка Радамед дійсно вражає швидкістю обслуговування. Я прийшла на прийом без попереднього запису і одразу отримала необхідну допомогу. Рекомендую всім, хто не любить витрачати час в чергах.
Клініка Євромед залишила дуже позитивні враження. Лікарі уважні, особливо Денисюк Наталія Валеріївна, яка дійсно вміє вислухати пацієнта. Весь персонал ввічливий і готовий допомогти, атмосфера комфортна та затишна.
Мені сподобалося відвідувати цю клініку. Вона досить простора, а адміністратори на ресепшен були дуже приємними та компетентними. Єдиний мінус - спілкування з медсестрами могло б бути кращим.
Загалом клініка непогана, але в мене залишилися питання щодо висновків консультацій. Лікарі добрі, але я не отримала жодного документу з рекомендаціями, що змусило мене ще раз звертатися до фахівців. Сподіваюся, що це виправлять у майбутньому.
Відвідала клініку Євромед на вул. Гоголя і залишилася дуже задоволена. Лікар Купрін Ярослав Олегович справив враження висококваліфікованого спеціаліста, а персонал був привітний і уважний. Все пройшло в комфортній атмосфері, дякую за професіоналізм!
У клініці Євромед все сподобалося, але чекали на прийом трохи довше, ніж очікували. Лікарка Гарматюк Людмила Григорівна була дуже уважною і професійною, поставила правильний діагноз. Загалом, справили позитивне враження, але організацію роботи можна покращити.
Клініка дійсно комфортна і затишна, враження від візиту позитивні. Персонал був дуже доброзичливим, і все пройшло без проблем. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає професійний медичний сервіс!
Відвідала клініку 'Моє здоров'я' і була приємно вражена. Лікар уважно вислухав мої скарги та надав чіткі рекомендації. Персонал ввічливий, а сама клініка чиста та затишна. Рекомендую!
У клініці 'Моє здоров'я' все пройшло добре. Лікар був компетентний, а обслуговування на рецепції швидким. Єдине, що затримали прийом на 20 хвилин, що трохи засмутило. Але загалом досвід позитивний.
Враження від клініки змішані. Лікар, до якого я потрапила, був добрим спеціалістом, але на рецепції спостерігалася не дуже ввічлива поведінка одного з працівників. Все ж, сам візит був вдалим, і я планую повернутися знову.
Відвідування клініки Моє здоров'я залишило лише позитивні враження. Лікарка була дуже уважною і детально відповіла на всі мої запитання. Обслуговування на ресепшен також вразило своєю ввічливістю. Рекомендую!