Відвідував цю клініку вперше і залишився задоволений. Массажист Славик дійсно вражає своїм професіоналізмом, пояснив мені всі нюанси лікування. Єдине, що засмутило – це холод у приміщенні, але якість обслуговування перекриває цей недолік.
Борис С.08.05.2026
★★★☆☆
Не можу не відзначити, що обслуговування в клініці на високому рівні, але з незручностями. Я чекав свого прийому більше години, хоча був записаний на певний час. Надіюсь, що в майбутньому це покращиться.
Катерина М.08.05.2026
★★★★☆
Клініка справила на мене позитивне враження. Персонал дуже привітний, а обслуговування – на висоті. Але те, що за бахіли потрібно платити, трохи здивувало. В цілому – рекомендую!