Чудова клініка з привітним персоналом! Лікар Слюсаренко Олександра Миколаївна була дуже уважною та турботливою. Я задоволена якістю обслуговування та професіоналізмом лікаря. Рекомендую!
Враження від клініки Нейромед тільки позитивні. Дівчата на ресепшен зустріли з усмішкою, а лікар Лета Іван Іванович дав вичерпну консультацію. Чистота і порядок в клініці також радують око. Обов'язково повернусь знову!