Враження від відвідування клініки «ОН Клінік Одеса» залишилися суто позитивними. Дуже вдячна за уважність лікаря Помельнікової Юлії Андріївни, яка детально відповіла на всі мої запитання. Сама клініка чиста та затишна, а персонал ввічливий. Рекомендую всім!
Клініка справила хороше враження. Візит до лікаря Гаврилюк Анастасії Сергіївни був комфортним і продуктивним, лікарка уважно вислухала мої скарги та дала корисні поради. Єдине, що ціни на деякі послуги здаються трішки високими.
Ця клініка дійсно варта уваги! Я відвідала лікаря Сайко Ельвіру Сергіївну, і залишилася дуже задоволена прийомом. Персонал на високому рівні, все організовано і без черг, що суттєво полегшує процес. Дякую за професіоналізм!
Медичний центр 'ОН Клінік Одеса' вразив нас своєю професійністю та чистотою. Персонал дуже доброзичливий, а лікарі мають високу кваліфікацію. Відчували себе в надійних руках. Рекомендуємо!
Відвідали дитяче відділення в 'ОН Клінік', і в загальному враження позитивне. Усе було організовано, але в нас виникли труднощі з оплатою через непрацюючий термінал. Сподіваємося, що це виправлять найближчим часом.
Клініка 'ОН Клінік Одеса' справила на нас дуже хороше враження. Комфортні умови, уважний персонал, все на сучасному рівні. Тільки залишилося бажання, щоб візит до лікаря був трішки швидшим.
Відвідини клініки «ЦЕНТР.МЕД» залишили тільки позитивні враження. Я була приємно здивована швидкістю обслуговування, адже мене прийняли вчасно, без черги. Лікар уважно вислухав мої скарги та дав вичерпні рекомендації. Рекомендую всім!
Клініка справила на мене хороше враження. Персонал ввічливий і доброзичливий, а обслуговування на високому рівні. Все пройшло без затримок, тому я залишилася задоволена візитом. Оцінюю на 4.
Дуже сподобалась атмосфера в клініці «ЦЕНТР.МЕД». Все чисто, затишно, а медичний персонал справляє враження професіоналів. Я задоволена лікуванням і обслуговуванням. Дякую за вашу працю!
Відвідав клініку ІЛАЙФ і залишився дуже задоволений! Лікар Масько Анна Михайлівна була професіоналом своєї справи, а персонал на рецепції привітний і уважний. Обслуговування на високому рівні, рекомендую!
Клініка ІЛАЙФ справила на мене позитивне враження, але, на жаль, не вистачає медичного обладнання для проведення деяких досліджень. Спілкування з лікарем було комфортним, але хотілося б отримати більше можливостей для діагностики. Загалом, непогано.
Відвідала клініку Likarium і залишилась вражена професіоналізмом медичного персоналу. Дуже сподобалась атмосфера, все чисто і охайно. Рекомендую всім, хто цінує якісне обслуговування!
Клініка дуже затишна, а адміністратори на рецепції привітні та уважні. Декілька разів уточнювали деталі, і я не відчувала жодного дискомфорту під час візиту. Єдине, що хотілося б – щоб попереджали про зміни в графіку лікарів заздалегідь.
Моя консультація у лікаря пройшла на високому рівні. Всі спеціалісти ввічливі і уважні, що дуже важливо для пацієнтів. В цілому, я залишилась задоволена, але трохи розчарувала зміна лікаря в останній момент.
Клініка OMD справила на мене дуже позитивне враження. Тут чисто, затишно, а персонал завжди готовий допомогти. Лікар, до якого я зверталася, був уважним і надав вичерпні рекомендації. Залишилася дуже задоволеною візитом!
Візит до клініки OMD був приємним, хоча довелося трохи почекати. Привітний адміністратор швидко вирішив усі мої запитання, а лікарка була дуже професійною. Загалом, рекомендую цю клініку, але варто звернути увагу на організацію черг.
Клініка OMD вразила своєю сучасністю і доброзичливим ставленням персоналу. Лікарі мають високий професіоналізм, а атмосфера справді комфортна. Єдине, що б хотілося покращити - це можливість спілкування українською мовою.
Відвідував клініку Медея і залишився вражений професіоналізмом лікарів. Особливо сподобалося, як детально лікар пояснив план лікування. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу!
У клініці Медея все пройшло на висоті. Персонал ввічливий, а умови комфортні. Єдине, що трохи засмутило — вартість деяких послуг, але в цілому візитом задоволена.
Моя зустріч з лікарем в клініці Медея була дуже позитивною. Лікарка Погоріла Анна Сергіївна все чітко роз'яснила і дала корисні поради. Дякую за професійний підхід!