Все пройшло добре, лікар Петруня Валерій Андрійович справив дуже хороше враження. Я отримала всі необхідні відповіді на свої запитання. Клініка чиста та сучасна, рекомендую!
Була у клініці на прийомі у лікаря Поворознюк Анастасії Олексіївни. Консультація пройшла швидко і без запізнень, лікарка все чітко пояснила. Загалом, я задоволена!
Нещодавно відвідала Смарт Медікал Центр і була вражена рівнем обслуговування. Лікар Костенко Неля Сергіївна проявила велику уважність та професіоналізм, детально пояснивши всі мої питання. Атмосфера в клініці була дуже приємною, чистою та затишною. Я обов'язково повернусь знову!
Дуже сподобалась консультація у лікаря алерголога Житинської Алли Леонідівни. Вона була дуже уважною і відповідала на всі мої запитання. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає кваліфіковану медичну допомогу.
Клініка справила на мене позитивне враження. Все пройшло швидко, лікар Хурані Іяд Фахід уважно провів огляд та дав корисні рекомендації. Маю намір звертатись сюди ще раз.
Я відвідала Файну Клініку на Виноградарі для консультації у лікаря педіатра Савчук Світлани. Лікарка виявилася дуже уважною та професійною, вона детально відповіла на всі мої запитання і дала корисні поради щодо здоров'я моєї дитини. Атмосфера в клініці була затишною, а медперсонал привітним. Залишилася дуже задоволена візитом!
Клініка мені сподобалася, лікарі тут дуже професійні. Я зверталася до терапевта Іваненко Олександри Назарівни, вона все чітко пояснила і дала рекомендації. Враження залишилися позитивні, обов'язково прийду ще!
Візит до Файної Клініки пройшов добре. Лікарі привітні, а в клініці чисто і комфортно. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Враження від відвідування Файної Клініки на Воскресенці залишилося лише позитивним. Лікар Гриднєв Андрій Андрійович дуже уважно вислухав мої проблеми та детально пояснив всі етапи лікування. Атмосфера була комфортною, а персонал привітним. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає кваліфіковану медичну допомогу.
Клініка приємно вразила своєю чистотою та доброзичливим персоналом. Прийом у лікаря, Єфімової Юлії Олександрівни, пройшов швидко та професійно. Всі питання були розглянуті, і я залишилася задоволена обслуговуванням.
Все чудово! Дякую лікарю, Чудійович Людмилі Андріївні, за її увагу та професіоналізм. Прийом пройшов в добрій атмосфері, я отримала всі необхідні пояснення. Обов'язково повернуся ще раз.
Я відвідала клініку Mediland і залишилася дуже задоволена. Лікар, до якого я зверталася, був надзвичайно уважний і професійний. Атмосфера в кабінеті була спокійною, що допомогло мені розслабитися під час прийому. Єдине, що трохи засмутило – це обмежена кількість місць для паркування, але це не зіпсувало враження від самого візиту.
Клініка Mediland сподобалася, все було на високому рівні! Персонал дуже привітний, а лікарі уважні. Я обов'язково буду звертатися сюди знову, дякую!
Візит в клініку пройшов добре, але довелося трохи почекати. Загалом, клініка чиста, сучасна і з хорошим обслуговуванням. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Моя консультація у лікаря Кушнірук пройшла на вищому рівні. Лікар виявився дуже уважним та професійним, детально відповів на всі мої запитання. Атмосфера в клініці була приємною, чисто та затишно. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу!
Клініка Аксімед залишила приємне враження. Привітний персонал, чистота та комфорт на високому рівні. Візит пройшов без проблем, все сподобалося.
В цілому непогана клініка, але зверніть увагу на час прийому – хвилин 30 для консультації трохи замало. Персонал ввічливий, а приміщення чисті. Рекомендую, але з врахуванням обмежень по часу.
Моя візит до клініки Аксімед був надзвичайно приємним. Лікар Чичотенко Вікторія Вікторівна дуже уважно вислухала всі мої скарги і детально пояснила лікування. Атмосфера в клініці дружня, а персонал привітний. Я вдячна за професіоналізм і рекомендую цю клініку всім!
Клініка Аксімед справила на мене хороше враження. Прийом пройшов вчасно, а лікар Миколаєнко Геннадій Степанович швидко поставив діагноз і призначив лікування. Обслуговування на ресепшені також було дуже доброзичливим. Дякую!
Все пройшло чудово, я задоволена! Лікарі професійні, а обслуговування на високому рівні. Якщо знадобиться, обов'язково звернусь знову.