Універсум Клінік справді вразила мене своєю сучасністю та комфортом. Лікар Семененко Микола Миколайович дуже уважно вислухав усі мої скарги, провів детальне обстеження і призначив лікування, яке, сподіваюся, допоможе. Персонал ввічливий, всі процеси проходять швидко і без зайвих затримок. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Чудова клініка! Прийом пройшов без проблем, обслуговування на високому рівні. Сподобалася чистота та організованість. Дякую лікарю за професіоналізм!
Враження від клініки позитивні. Персонал дуже привітний, а обстановка комфортна. Лікар Григорчук Юлія Сергіївна детально пояснила мені всі нюанси лікування, що дуже допомогло зняти напругу. В цілому, я залишилася задоволена візитом і рекомендую всім!
Медичний центр «Медікал Град» залишив у мене дуже позитивні враження. Атмосфера в клініці затишна і спокійна, персонал ввічливий і професійний. Особливо хотіла б відзначити лікаря Злочевську Ірину Едуардівну – вона дійсно уважна і добре пояснює всі моменти. Процедура пройшла без проблем, рекомендую!
Клініка виглядає трохи застарілою, але обслуговування на високому рівні. Всі працівники дуже доброзичливі, а медичне обладнання, хоч і не нове, все ж справляє враження надійного.
Досить хороша клініка, але є певні моменти, які потребують покращення. Наприклад, прийом і УЗД проводяться в різних кабінетах, що трохи незручно. Однак, чистота в клініці і ввічливість адміністратора вражають.
В клініці «Візіобуд» я отримала чудовий досвід. Лікар Козловська Оксана Йосипівна показала високий професіоналізм і уважність до деталей. Атмосфера в клініці затишна, а медперсонал дуже доброзичливий. Рекомендую всім, хто потребує офтальмологічної допомоги!
Все сподобалося! Лікар Сащук Катерина Костянтинівна була дуже уважною і професійною. Процедури проходили без затримок, і я відчувала себе комфортно. Дякую за відмінне обслуговування!
Клініка «Візіобуд» вразила мене своєю організацією. Все пройшло швидко, без черг, а лікар Васильєва Людмила Сергіївна дійсно професіонал. Єдине, що варто покращити, це реєстрацію, адже довелося трохи почекати в черзі. Загалом, я задоволена!
Враження від клініки Reprolife на вул. Шумського залишилося лише позитивним. Персонал дуже привітний і професійний, з усіма питаннями допомогли. Атмосфера затишна, все чисто і акуратно. Особливо сподобалося, що лікар детально пояснив усі процедури, що викликало довіру.
Клініка хороша, все пройшло без проблем. Мені сподобалося, як мене зустріли і провели до кабінету. Чисто і комфортно, але хотілося б, щоб температура була трішки прохолоднішою.
Дуже задоволена візитом до клініки. Ввічливий персонал і чітка організація роботи. Єдине, що трохи засмутило – це довге очікування, але загалом все сподобалося.
Моя перша зустріч з клінікою Reprolife була досить незвичною. Я записалася на прийом і, хоча мене запевнили, що все буде вчасно, я все ж довго чекала в коридорі. Проте, лікар, який мене приймав, виявився дуже професійним і уважним, що трохи компенсувало моє невдоволення. Загалом, клініка має хороший потенціал, але варто покращити організацію роботи.
Дуже задоволений візитом до Reprolife! Лікар уважно вислухав всі мої питання і дав корисні поради. Атмосфера в клініці приємна, а персонал ввічливий. Рекомендую!
В Медичному центрі «Medlas» мені сподобалася привітна атмосфера та професіоналізм лікарів. Зокрема, лікар Волинська Наталія Володимирівна ретельно вислухала мої скарги і запропонувала кілька варіантів вирішення проблеми. Враження залишилися позитивні, рекомендую!
Клініка дуже сучасна і охайна, персонал ввічливий. Я задоволена обслуговуванням, все пройшло без проблем. Дякую команді!
Не можу не відзначити, як важливо, щоб пацієнтів слухали. Лікарі тут дійсно зацікавлені в нашому здоров'ї. Але було б зручніше, якби в клініці був пандус для колясок, адже підніматися на третій поверх з дитиною на руках досить важко.
Я відвідала клініку HBMedical і залишилася дуже задоволена. Лікар Онищенко Вадим Вікторович проявив високу професіоналізм, уважно вислухав всі мої скарги та надав детальну консультацію. Атмосфера в клініці була комфортною, а персонал привітним. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Клініка дуже сподобалася. Прийом пройшов швидко, лікар Прит Ольга Іванівна дала чіткі рекомендації. Усе було на високому рівні, дякую!
Візит до HBMedical виявився приємним досвідом. Лікарі компетентні, а обслуговування на висоті. Я задоволена, що відвідала цю клініку і обов'язково звернуся ще раз, якщо буде потрібно.