Перше враження від клініки Astra Dent позитивне. Все було чисто, персонал ввічливий, а обслуговування на високому рівні. Обов'язково звернуся ще раз!
Відвідала Медичний центр Astra Dent і залишилася в захваті! Лікар Марченко М.А. дуже уважний, детально пояснив усі мої проблеми та дав корисні рекомендації. Атмосфера в клініці приємна, чисто і комфортно, а персонал дуже вічливий. Обов'язково прийду ще раз!
Клініка справила позитивне враження, але довелося трохи почекати свій прийом. В цілому, лікарі компетентні та уважні, а адміністратор на рецепції була дуже доброзичливою. Рекомендую!
Під час візиту в Astra Dent я отримала якісну консультацію. Лікар дійсно знає свою справу і не намагався нав'язати додаткові послуги. Атмосфера затишна, але чекала на прийом трохи довше, ніж очікувала.
Сьогодні відвідала стоматолога Інну Горбатюк, і я вражена її професіоналізмом. Весь процес обстеження проходив дуже комфортно, лікарка детально пояснила всі етапи лікування. Атмосфера в клініці дуже приємна, все чисто і охайно. Рекомендую всім!
Приймали швидко, все дуже акуратно. Лікарі ввічливі та уважні. Результати обстеження отримала своєчасно, і я задоволена сервісом. Ставлю 4 зірки!
Незважаючи на те, що під час прийому лікар трохи відволікався на неформальну бесіду, все ж враження залишилося позитивним. Обстеження пройшло без проблем, а персонал був доброзичливим. Чистота в клініці також на високому рівні. Оцінка - 4.
Я відвідала медичний центр Astra Dent і залишилася дуже задоволена! Лікар Євгенія була надзвичайно уважною, розповіла про всі нюанси лікування моїх зубів, а також запропонувала кілька варіантів плану дій. Атмосфера в клініці була затишною, а персонал привітним. Рекомендую всім!
Клініка дуже сподобалася! Привітний персонал, сучасне обладнання та затишна атмосфера. За короткий час я отримала якісну консультацію від лікаря. Обов'язково повернуся ще!
Мій візит до Astra Dent був досить приємним. Чистота в клініці вразила, а адміністратори були доброзичливими. Єдине - довелося трохи почекати, але загалом залишилися позитивні враження від обслуговування. Повернуся на наступний прийом!
Відвідала медичний центр Astra Dent на Подолі і залишилася дуже задоволена. Лікар Антон Владимирович детально пояснив всі етапи лікування та відповів на всі мої запитання. Атмосфера в клініці дуже комфортна, а персонал привітний. Рекомендую!
Клініка загалом непогана, але є нюанси. Я довго чекала на прийом, хоча записувалася заздалегідь. Лікар був уважний, але організація на рецепції потребує покращення. Якість послуг на високому рівні, але ціни трохи кусаються.
Все сподобалось, хороша клініка і привітний персонал. Лікарі професійні, але ціни на деякі процедури могли б бути нижчими.
Відвідала медичний центр Astra Dent і залишилася дуже задоволена! Лікар Фомічев Сергій Володимирович виявився справжнім професіоналом: він детально пояснив усі мої проблеми та дав зрозумілі рекомендації. Атмосфера клініки теж приємна, а персонал ввічливий і уважний. Я обов'язково повернуся для продовження лікування!
Клініка Astra Dent справила на мене позитивне враження. Весь процес пройшов швидко, лікар дав корисні поради та відповів на всі питання. Єдине, що здивувало – це необхідність підписувати договір перед початком консультації, але в цілому все було добре.
Все сподобалося! Лікар професійно підійшов до моєї проблеми, а обслуговування в клініці – на високому рівні. Рекомендую Astra Dent усім, хто шукає якісну стоматологічну допомогу.
Відвідала стоматологію Astra Dent на Святошино і залишилася дуже задоволена. Лікар Крива Аліна Сергіївна була надзвичайно уважною та професійною. Вона детально пояснила всі етапи лікування і відповіла на всі мої запитання. Атмосфера в клініці дуже комфортна, а персонал ввічливий і привітний. Рекомендую!
Клініка Astra Dent чудова! Я звернувся на чистку зубів, і все пройшло добре. Лікар швидко і якісно виконав процедуру, результатом дуже задоволений. Дуже дякую за професіоналізм!
Враження від візиту в Astra Dent позитивне. Атмосфера затишна, все чисто і сучасно. Лікар відповідально віднісся до моїх запитів, але хотілося б отримати більше детальної інформації про процедури. Загалом, рекомендую клініку, але з уточненнями.
Мені дуже сподобалася клініка Astra Dent! Персонал виявився дуже уважним і доброзичливим. Консультація у лікаря Бабенко Н.В. була дуже детальною, вона відповіла на всі мої запитання і розвіяла всі сумніви. Також приємно вразило сучасне обладнання та чистота в клініці. Рекомендую всім!