На жаль, клініка виглядає дещо застарілою, і мені не сподобалось, що обслуговування ведеться російською мовою. Але в цілому, персонал ввічливий і уважний, а медичні процедури виконуються якісно. Можливо, варто оновити інтер'єр та оновити підхід до клієнтів.
Відвідувала клініку з приводу консультації у хірурга Артамонова Олександра Володимировича. Лікар виявився дуже чуйним та уважним, детально пояснив усі етапи лікування та відповів на всі мої запитання. Атмосфера в клініці комфортна, що теж додало позитиву до візиту. Рекомендую!
Клініка вражає своєю сучасністю та обслуговуванням. В особливості сподобалася увага персоналу, а також те, що лікарі не тільки лікують, але й пояснюють нюанси. Декілька хвилин очікування не зіпсували загального враження. Буду звертатися ще!
Загалом, клініка непогана, але є деякі недоліки. Чекала на прийом більше години, хоча була записана на конкретний час. Лікар, до якого потрапила, був дуже професійний, але обслуговування могло бути кращим. Сподіваюся, в майбутньому це виправлять.
Я відвідувала Неврологічний стаціонар для лікування головних болів, і залишилася дуже задоволена. Доктор Мусейчук Олександр Петрович уважно вислухав мої симптоми і детально пояснив план лікування, що дало мені впевненість у його професіоналізмі. Атмосфера в клініці була комфортною, а персонал привітним. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу!
Клініка в принципі непогана, але були деякі незручності. Я очікувала 20 хвилин, хоча була записана на конкретний час. Лікарі, з якими я спілкувалася, справили враження, але хотілося б більшої уваги до пацієнтів. Загалом, непогано, але є куди рости.
Все добре, рекомендую клініку! Обслуговування на рівні, лікарі уважні. Я задоволений результатами лікування і обов'язково повернуся, якщо виникне потреба.
Моя реабілітація після травми пройшла в цій клініці, і я залишився дуже задоволений. Лікар Петрощук Олег Николаевич виявився справжнім професіоналом — уважно вислухав мої скарги, провів обстеження та призначив ефективне лікування. Атмосфера в клініці дуже приємна, але хотілося б, щоб реєстрація і каса були на одному поверсі, це значно полегшило б процес.
Клініка чудова! Персонал ввічливий, чистота на високому рівні. Єдине, що може викликати незручності — відсутність паркінгу, але в цілому все сподобалося.
Не можу не відзначити, як добре тут ставляться до пацієнтів. Я отримав відмінну консультацію, але на жаль, після прийому лікаря не отримав жодних документів, що підтверджують мій візит. Це залишає певний дискомфорт, особливо коли потрібно дотримуватися лікувального плану. Сподіваюся, що це питання можна вирішити в майбутньому.
Я нещодавно відвідав поліклініку Медбуд і залишився дуже задоволений. Лікар, до якого я звертався, Панасенко Ольга Олександрівна, була дуже уважною і професійною. Вона детально пояснила всі мої питання і пропонувала різні варіанти лікування. Атмосфера в клініці була затишною, а персонал ввічливим. Рекомендую!
Все пройшло добре, лікар уважний і ввічливий. Клініка сподобалась, все чисто і охайно. Дякую за гарний сервіс!
На прийомі у лікаря Матушинської Олени Василівни я отримала вичерпну консультацію. Лікарка виявилася справжнім професіоналом, все чітко пояснила і надала необхідні рекомендації. Єдине, що трохи незручно, так це те, що довелося чекати свого візиту. Але загалом враження від клініки позитивні!
Візит до діагностичного центру Медбуд став для мене приємним відкриттям. Лікарі професійно підійшли до мого обстеження, а персонал був дуже привітним. Все було організовано чітко і без затримок, що значно зменшило мій стрес. Рекомендую всім, хто шукає надійну медичну допомогу!
Клініка Медбуд справила на мене позитивне враження. Швидка реєстрація та уважний медичний персонал. Довго не чекав, що дуже порадувало. Загалом, рекомендую!
Мій візит до клініки "Гармонія здоров'я" залишив тільки позитивні враження. Лікар Ілляшенко Олег Олександрович дуже уважний і професійний. Він детально вислухав мої скарги, провів обстеження і дав зрозумілі рекомендації. Персонал на ресепшен також був доброзичливим і привітним, атмосфера в клініці затишна, всім рекомендую.
Клініка справила на мене хороше враження, лікар Козаченко Андрій Юрійович провів прийом без поспіху, все пояснив і дав слушні поради. Персонал ввічливий, а сама клініка чиста і акуратна. Обслуговування на високому рівні, обов'язково звернуся ще раз.
Все було чудово, дякую! Лікар Нехаєва Ольга Євгеніївна дуже компетентна і приємна. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Був на прийомі у лікаря-ортопеда Назара Олександровича Іващука. Консультація була дуже інформативною, лікар уважно вислухав всі мої скарги та дав корисні рекомендації. Атмосфера в клініці дуже затишна, персонал привітний. Обов'язково прийду знову!
Клініка справила позитивне враження. Прийом у лікаря Шестака Геннадія Петровича пройшов добре, лікар дійсно професіонал. Дякую за обслуговування!