Клініка Біо Плюс справила на мене позитивне враження. Лікар Шатковська Наталія Юріївна виявилася справжнім професіоналом, детально розпитала про мої проблеми та надала зрозумілі рекомендації. Атмосфера в клініці була затишною, але, на жаль, сходи на другий поверх виявилися досить незручними. Загалом, рекомендую!
Богдан О.08.05.2026
★★★★★
Дуже сподобалося обслуговування в клініці, персонал привітний та уважний. Лікарі дійсно професіонали своєї справи. Все проходило швидко і без стресу. Дякую!
Артем Х.08.05.2026
★★★☆☆
Клініка нормальна, чиста, але розташування не зручне. Трохи важко знайти, довелося покружляти. В цілому лікарі кваліфіковані, все пройшло добре, але наступного разу хотілося б більш сучасний інтер'єр.