Досвід відвідування клініки Медіса-Н виявився приємним. Лікар виявився чуйним та професійним, проте деякі моменти могли б бути організовані краще. Загалом, я задоволена результатом.
В клініці ГРАНД мене вразила атмосфера затишку та професіоналізму. Весь персонал привітний і уважний, а умови обслуговування на найвищому рівні. Я залишилася дуже задоволена, рекомендую всім!
Клініка виглядає стильно і сучасно, що створює позитивне враження з самого початку. Ціни пояснили доступно, і я відчувала себе комфортно під час візиту. Загалом, непогане місце, але є куди вдосконалюватись.