Клініка Медіса-Н залишила у мене тільки позитивні враження! Лікар справді професіонал, дуже уважний до пацієнтів. Усі процедури пройшли без затримок, і я відчувала себе комфортно.
Ольга Ю.08.05.2026
★★★★☆
Досвід відвідування клініки Медіса-Н виявився приємним. Лікар виявився чуйним та професійним, проте деякі моменти могли б бути організовані краще. Загалом, я задоволена результатом.