Відвідала офтальмологічний кабінет Люксоптика в Вишгороді і залишилася дуже задоволена обслуговуванням. Лікар уважно вислухала всі мої скарги і детально пояснила подальші кроки. Чекаю на дзвінок з підтвердженням замовлення на окуляри, сподіваюся, все буде на вищому рівні.
Прийом пройшов дуже швидко, лікар була ввічливою і професійною. Я отримала всю необхідну інформацію про своє лікування і вже замовила окуляри. Загалом, враження позитивне, хоча хотілося б, щоб час очікування на прийом був трохи коротшим.