Відвідування клініки Дом оптики на пр. Незалежності стало для мене справжнім відкриттям. Лікарі дуже професійні, детально пояснили всі етапи обстеження, а атмосфера в закладі була затишною та приємною. Я залишилась задоволена якістю обслуговування та результатами. Рекомендую всім, хто потребує допомоги!
Клініка справила позитивне враження. Швидко записали на прийом, лікар був ввічливим і знав свою справу. Єдине, що хотілося б – більше часу на консультацію, але в цілому все сподобалося.