Відвідала офтальмологічний кабінет Люксоптика в ТЦ Victory Plaza і залишилася дуже задоволена. Кабінет затишний і приємний, а обслуговування на високому рівні. Лікар уважно вислухав всі мої скарги і дав детальні рекомендації. Рекомендую!
Клініка Люксоптика в ТЦ Victory Plaza вразила своєю атмосферою. Хоча кабінет маленький, але він дуже комфортний і чистий. Персонал доброзичливий, а лікар професійний. Загалом, хороше місце для перевірки зору.