Відвідав клініку Eurospine на Осокорках і залишився задоволений. Персонал дуже привітний, а лікар Щербина Давид Владимирович дійсно професіонал своєї справи. Він чітко пояснив усі мої питання і я відчув полегшення після отриманих рекомендацій. Планую повернутися для проходження курсу масажів, адже атмосфера в клініці справляє приємне враження.
Клініка Eurospine мені сподобалася. Все було досить зручно, а лікар Клейно Андрій Борисович дав багато корисних порад. Проте хотілося б, щоб більше уваги приділяли навігації в приміщенні - трохи важко було знайти потрібний кабінет.
Дуже вдячний клініці Eurospine. Мені зробили хороший масаж, відчуваю себе набагато краще. Загалом, враження позитивні, але хотілося б, щоб у залі було більше місця.
Я нещодавно відвідав клініку Eurospine на Оболоні і залишився дуже задоволений. Лікар Барановська Ольга Володимирівна уважно вислухала всі мої скарги та детально пояснила причини моїх симптомів. Атмосфера в клініці була затишною, а персонал - ввічливим і доброзичливим. Рекомендую всім, хто шукає професійний підхід до лікування.
Клініка сподобалася, доброзичливий персонал, все чисто. Прийшов вчасно і не потрібно було чекати, що дуже приємно. Загалом, враження позитивні, але не зовсім впевнений у деяких рекомендаціях лікарів щодо додаткових процедур.
Не сподобалося, що під час візиту мені нав'язали курс реабілітації, хоча у мене вже була своя програма лікування. Враження від лікаря позитивні, але підхід клініки щодо додаткових послуг залишив бажати кращого. Вважаю, що пацієнти повинні мати право вибору, а не відчувати тиск.
Відвідала клініку Astra Dent на Борщагівці і була вражена професіоналізмом лікаря Рубінова А. Він детально пояснив всі етапи обстеження, а також дав рекомендації щодо подальшого лікування. Атмосфера в клініці дуже приємна, чистота на високому рівні, і персонал доброзичливий. Рекомендую всім!
Клініка дуже сподобалась! Прийом був швидким і комфортним, лікарка Романова Е. В. уважно вислухала мої скарги і дала зрозумілі відповіді на всі запитання. Я задоволена результатами та обслуговуванням.
Перше враження від клініки Astra Dent позитивне. Все було чисто, персонал ввічливий, а обслуговування на високому рівні. Обов'язково звернуся ще раз!
Відвідала Медичний центр Astra Dent і залишилася в захваті! Лікар Марченко М.А. дуже уважний, детально пояснив усі мої проблеми та дав корисні рекомендації. Атмосфера в клініці приємна, чисто і комфортно, а персонал дуже вічливий. Обов'язково прийду ще раз!
Клініка справила позитивне враження, але довелося трохи почекати свій прийом. В цілому, лікарі компетентні та уважні, а адміністратор на рецепції була дуже доброзичливою. Рекомендую!
Під час візиту в Astra Dent я отримала якісну консультацію. Лікар дійсно знає свою справу і не намагався нав'язати додаткові послуги. Атмосфера затишна, але чекала на прийом трохи довше, ніж очікувала.
Сьогодні відвідала стоматолога Інну Горбатюк, і я вражена її професіоналізмом. Весь процес обстеження проходив дуже комфортно, лікарка детально пояснила всі етапи лікування. Атмосфера в клініці дуже приємна, все чисто і охайно. Рекомендую всім!
Приймали швидко, все дуже акуратно. Лікарі ввічливі та уважні. Результати обстеження отримала своєчасно, і я задоволена сервісом. Ставлю 4 зірки!
Незважаючи на те, що під час прийому лікар трохи відволікався на неформальну бесіду, все ж враження залишилося позитивним. Обстеження пройшло без проблем, а персонал був доброзичливим. Чистота в клініці також на високому рівні. Оцінка - 4.
Я відвідала медичний центр Astra Dent і залишилася дуже задоволена! Лікар Євгенія була надзвичайно уважною, розповіла про всі нюанси лікування моїх зубів, а також запропонувала кілька варіантів плану дій. Атмосфера в клініці була затишною, а персонал привітним. Рекомендую всім!
Клініка дуже сподобалася! Привітний персонал, сучасне обладнання та затишна атмосфера. За короткий час я отримала якісну консультацію від лікаря. Обов'язково повернуся ще!
Мій візит до Astra Dent був досить приємним. Чистота в клініці вразила, а адміністратори були доброзичливими. Єдине - довелося трохи почекати, але загалом залишилися позитивні враження від обслуговування. Повернуся на наступний прийом!
Відвідала медичний центр Astra Dent на Подолі і залишилася дуже задоволена. Лікар Антон Владимирович детально пояснив всі етапи лікування та відповів на всі мої запитання. Атмосфера в клініці дуже комфортна, а персонал привітний. Рекомендую!
Клініка загалом непогана, але є нюанси. Я довго чекала на прийом, хоча записувалася заздалегідь. Лікар був уважний, але організація на рецепції потребує покращення. Якість послуг на високому рівні, але ціни трохи кусаються.