Відвідав клініку Eurospine на Осокорках і залишився задоволений. Персонал дуже привітний, а лікар Щербина Давид Владимирович дійсно професіонал своєї справи. Він чітко пояснив усі мої питання і я відчув полегшення після отриманих рекомендацій. Планую повернутися для проходження курсу масажів, адже атмосфера в клініці справляє приємне враження.
Діана Ч.08.05.2026
★★★★☆
Клініка Eurospine мені сподобалася. Все було досить зручно, а лікар Клейно Андрій Борисович дав багато корисних порад. Проте хотілося б, щоб більше уваги приділяли навігації в приміщенні - трохи важко було знайти потрібний кабінет.
Іванна П.08.05.2026
★★★★☆
Дуже вдячний клініці Eurospine. Мені зробили хороший масаж, відчуваю себе набагато краще. Загалом, враження позитивні, але хотілося б, щоб у залі було більше місця.