Відвідування офтальмологічного кабінету Люксоптика на Мельникова стало для мене приємним досвідом. Лікар була дуже уважною та доброзичливою, що допомогло мені відчути себе комфортно. Особливо сподобалося, що вона детально пояснила, як правильно доглядати за очима. Щиро дякую за професіоналізм!
Мій візит до Люксоптики залишив тільки позитивні враження. Лікарка виявилася не лише професіоналом своєї справи, а й дуже приємною людиною. Я отримала корисні рекомендації щодо зору, і це дійсно важливо. Рекомендую цю клініку всім, хто потребує допомоги!
Відвідав офтальмологічний кабінет Люксоптика на В. Васильківській і залишився в захваті! Дуже приємні лікарі, які уважно вислухали всі мої скарги та провели детальне обстеження. Все пройшло без проблем, рекомендую всім, хто має проблеми із зором.
Клініка справила позитивне враження. Персонал ввічливий і доброзичливий, а обслуговування було швидким та якісним. Мені все сподобалося, але хотілося б, щоб процес запису був трохи зручнішим.
Відвідав офтальмологічний кабінет Люксоптика в ТЦ Район і залишився дуже задоволений. Обслуговування на вищому рівні, лікарі професійні та уважні. Рекомендую всім!
Клініка Люксоптика вразила мене своїм сервісом. Все пройшло швидко і без зайвих затримок. Можливо, хотілося б більше варіантів окулярів, але в цілому я задоволений візитом.
Відвідала офтальмологічний кабінет Люксоптика в ТРЦ Оушн Плаза і залишилася задоволена. Лікар був дуже уважний і професійний, допоміг мені підібрати контактні лінзи, що для мене було важливо. Рекомендую цю клініку!
Перше враження від Люксоптики змішане. Хоча лікар дійсно хороший, я чекала на прийом близько 10 хвилин. Ресепшн не вразив, але сама консультація була на високому рівні.
Клініка справила на мене позитивне враження. Дівчата на рецепції могли бути привітнішими, але лікар, якого я відвідала, виявився справжнім професіоналом. Я вже планую повернутися за окулярами!
Велике спасибі лікарю з Люксоптики! Вперше за багато років я знову можу насолоджуватися чітким зіром завдяки чудовим окулярам, які мені підібрали. Рекомендую всім, хто має проблеми з зором!
Дуже задоволений обслуговуванням у офтальмологічному кабінеті. Лікар дійсно професіонал своєї справи, але на прийомі мені хотілося б більше часу на роз'яснення по лікуванню. Загалом, рекомендую.
Відвідала офтальмологічний кабінет Люксоптика в ТЦ Гуллівер і залишилася в повному захваті! Лікарка була дуже уважною, детально пояснила всі етапи обстеження і відповіла на всі мої запитання. Рекомендую всім, хто піклується про своє зір!
Клініка Люксоптика справила на мене хороше враження. Обслуговування на вищому рівні, а лікар виявився не тільки професіоналом, а й дуже чуйною людиною. Я отримала всю необхідну інформацію і почуваюся впевненіше щодо свого зору.
Клініка Амеда на Повітрофлотському вразила мене своєю чистотою та доброзичливістю персоналу. Лікар уважно вислухала всі мої скарги та надала вичерпну консультацію. Я цілком задоволена обслуговуванням і обов'язково повернуся ще раз.
Враження від клініки змішані. Лікар, до якого я потрапила, виявився дуже професійним, але час на консультацію був обмежений, і я не встигла задати всі питання. Загалом, обслуговування непогане, але очікування на аналізи зайняло занадто багато часу.
Клініка виглядає затишно, але є певні недоліки в організації. Наприклад, я чекала на прийом більше 40 хвилин, хоч і була записана заздалегідь. Лікар виявився чудовим фахівцем, але сам процес обслуговування потребує покращення.
Клініка Амеда на Оболоні залишила враження професіоналізму. Лікар детально пояснив мою проблему та запропонував ефективне лікування. Обслуговування на висоті, радуюсь, що звернувся сюди!
Загалом, враження від клініки позитивні. Проте, адміністратори на рецепції могли б бути привітнішими, адже їхня байдужість створює неприємну атмосферу. Лікарі ж чудові, все пояснили і допомогли.
Персонал в клініці Амеда на Оболоні доброзичливий, але є моменти, що потребують покращення. Очікування на прийом було мінімальним, але обслуговуючий персонал не завжди був привітним. Лікар, до якого я потрапила, був професіоналом своєї справи!
Клініка справила на мене позитивне враження. Персонал дуже привітний, а лікарі професіонали своєї справи. Прийом пройшов без затримок, і мені надали всю необхідну інформацію.